„Je to pro nás cenný bodík, dokázali jsme si, že se můžeme měřit i s týmy z horních pater tabulky," pochvaloval si kouč Českého lva Martin Beran po bodovém zisku s třetím týmem soutěže.

Hosté šli v Neštěmicích do vedení ve 42. minutě. „Hrálo se od vápna k vápnu, bez velkých šancí. My kopali asi deset rohů, ale do vedení šly po naší chybě z brejku Srbice," popisoval kouč Neštěmic.

ZÁVĚR DOHRÁVALI V DESETI

Po přestávce se ale jeho tým dočkal vyrovnání. „Ve druhé půli jsme začali tlačit a při jejich standardce vybojoval míč Krok a poslal ho Růžičkovi, který srovnal. Poté ještě spálil stoprocentní šanci Soukup, hosté ale míč vykopli z čáry. Závěr jsme dohrávali v deseti, ale zvládli jsme to."

V penaltovém rozstřelu už se štěstí přece jen přiklonilo k favoritovi. „Tentokrát jsme penalty nezvládli, kopli jsme to dvakrát po zemi do gólmana a dvakrát jsme přestřelili," doplnil Martin Beran.

Neštěmice – Srbice 1:2 po PK (0:1) Branky: Matěj Růžička – Verbíř ml. Rozhodčí: Michal Růžička. ŽK: 2:3. ČK: 1:0 (Fousek). Diváci: 170. Neštěmice: Páv – Lehký, Holly, Hrabánek, Hönl – Růžička (88. Stehlík), Vlasák, Martínek (75. Fousek), Velek (65. Urbanszký) – Krok, Soukup.