Souboj dvou účastníků krajského přeboru Českého lva z Ústeckého kraje a Skalice z Libereckého kraje, vyzněl zcela jednoznačně pro Neštěmice, které doma soupeři vyprášili kožich výsledkem 9:1!

„Je to vysoká a naprosto zasloužená výhra, dařilo se nám proměňovat šance," byl po utkání evidentně spokojený trenér lva Martin Beran.

Jeho svěřenci vlétli na soupeře bez respektu a už v poločase nebylo co řešit, vedli totiž 5:0. „Soupeř nebyl tak slabý, jak ukazuje výsledek, ale pokaždé, když se nadechoval k nějakému náporu, tak jsme udeřili z brejku. Je pozitivní, že se nám dařilo v ofenzivní činnosti," pochvaloval si Martin Beran, který dal i tentokrát šanci hráčům širšího kádru.

Kádr se zúží

„V příštím týdnu už budeme kádr zužovat na konečnou podobu, v týmu zůstanou jen hráči, se kterými vstoupíme do podzimní části nové sezony," prozradil kouč.

Podle jeho slov chce mít v týmu sedmnáct, maximálně osmnáct fotbalistů. „Konečnou soupisku předložím vedení klubu do úterka, v sobotu nás ještě čeká další přípravný zápas, doma se od 16 hodin střetneme se soupeřem z Německa. Právě tento zápas rozhodne, kde bude v nadcházející sezoně oblékat náš dres a kdo ne," dodal trenér lva.

Neštěmice - Skalice 9:1 (5:0) Branky Neštěmic: Krok 2, Maštalíř, Sukama, Soukup, Šmejkal, Kubala, Lehký, Růžička. Neštěmice: Rýgl - Valta, Soukup, Hrabánek, Maštalíř Lehký, Holly, Křivan, Sukama Krok, Růžička. Střídali: Kubala, Stehlík, Šmejkal, Svoboda, Česal.