Tým trenéra Tomáše Friedla v poločase prohrával s Přestanovem 0:1 a to ještě mohl být rád. Po přestávce však účastník krajského přeboru zabral a zvítězil 4:1.

„První poločas byl z naší strany hrozný, kluci ho jen odchodili. Hrálo se od deseti hodin, asi to na ně bylo brzy," kroutil Friedl hlavou a přiznal, že rozdíl mohl být i vyšší. „Přestanov ještě neproměnil další šance," řekl kouč.

Ke spokojenosti zatím daleko

Po přestávce ale favorit přece jen zabral. „Po pauze už to bylo o trochu lepší, ale ke spokojenosti mám zatím daleko," přiznává Tomáš Friedl. Jeho tým zatím v přípravě nedoznal velkých změn.

„Kádr zůstal téměř pohromadě, odešel jen Soukup. Máme nějakých osmnáct nebo devatenáct hráčů, brankářskou dvojku bude dělat dorostenec Ritschel. Představoval jsem si to lépe, ale všechny kluby mají problémy s hráči a s tréninkovou morálkou," ví kouč lva.

Další zápas sehrají jeho svěřenci už ve středu od 18 hodin, kdy se na domácí umělé trávě střetnou s Mojžířem, v neděli pak hrají od 16 hodin s Libouchcem.

Druhý zástupce Ústecka v krajském přeboru, celek Střekova, měl tentokrát volno. „Hrajeme až v sobotu v Děčíně s Juniorem," prozradil kouč týmu z Osady Petr Čítek.

Neštěmice - Přestanov 4:1 (0:1) Branky: Krok 2, Růžička, vlastní - Dvořák. Neštěmice: Ritschel - Hönl, Hůla, Valta, Hrabánek - Urbanszký, Křivan Stehlík, Krok, Bubla - Paseka. Střídali: Růžička, Kubala, Čermák.