„Kluci si musí uvědomit, že nejde hrát jen na půl plynu. Snad si sednou na zadek a začnou znovu makat," řekl po porážce trenér Tomáš Friedl.

V prvním poločase se diváci v Neštěmicích branek nedočkali, přestože šancí bylo k vidění dost. „Začali jsme celkem dobře a v první půli jsme měli tři vyložené šance. Stejně jako v Postoloprtech jsme je ale neproměnili. Krok šel dvakrát sám na brankáře, ale nedal," litoval Friedl a pokračoval:

Chybělo nasazení

„O přestávce jsme si řekli, že musíme zlepšit pohyb, ale hráli jsme ještě hůře než v první půli. Chybělo nám nasazení a hosté měli nějaké šance, které naštěstí neproměnili."

V závěru zápasu mohl domácí Krok strhnout vedení na stranu Českého lva, v dalším samostatném úniku ale neuspěl. A tak přišel na druhé straně trest. „Pět minut před koncem jsme dostali gól z rohového kopu. Jejich hráč byl úplně osamocený na zadní tyči a poslal míč do brány. Hosté si to asi za svou bojovnost zasloužili," přiznal Friedl.

Podle jeho slov se nyní musí hráči Neštěmic rychle oklepat. „Když nedáváme góly, těžko můžeme vyhrávat. Kluci si musí sami sáhnout do svědomí a začít jezdit po zadku. Příště hrajeme v Proboštově a rádi bychom bodovali. Musíme tam ale jet s pokorou a makat," dodal na závěr kormidelník Českého lva.

Neštěmice – Horní Jiřetín 0:1 (0:0).Branka: Bartoš. Rozhodčí: Holec. ŽK: 3:2. Diváci: 70.

Neštěmice: Čermák – Hönl, Hůla, Klier, Hrabánek – Křivan, Holly – Urbanszký (55. Martínek), Krok, Růžička – Paseka (60. Stehlík).