„Po herní stránce jsme nezklamali, ale nedokázali jsme si pohlídat jejich standardky," vzkázal po utkání kouč Českého lva Martin Beran.

O osudu utkání se rozhodovalo v prvních pět a čtyřiceti minutách. „Přišlo se podívat hodně lidí a nestrannému fanouškovi fotbalu se to muselo líbit. Bohužel se hosté snadno dostali do vedení 4:1. Karlík a Vavrinec dokázali využít vynikající kopací techniku Doležala," hodnotil Beran.

Do bloku čtyř branek Modlan se dokázal vklínit pouze Lukáš Krok, který se proměněnou penaltou dostal na metu deseti branek v sezoně. „Ve druhém poločase se krásně z dálky trefil Křivan, dostali jsme Modlany pod tlak a věřil jsem, že hosté udělají nějakou chybu, kterou potrestáme. Místo toho ale přišel faul v pokutovém území na Paseku a další gól," popisoval Beran.

Právě hra směrem dozadu zatím dělá Neštěmicím velký problém a opět na ní doplatily. „V ní propadl celý tým, všechny góly jsme dostali po standardních situacích. Bohužel nám chyběl Soukup, který je při takových situacích znát," mrzelo Berana.

Pro hráče Českého lva to byla už třetí porážka v řadě (s Proboštovem 1:2, s Žatcem 0:2), bodovou ztrátu se pokusí odčinit v dalším kole, kdy se vydají na půdu druhého Štětí. „Obrana už by měla být posílená, zapracujeme na tom," slíbil kouč Neštěmic.

Neštěmice – Modlany 3:5 (1:4).Branky: Krok z PK, Křivan, vlastní – T. Vavrinec 3, P. Karlík, Doležal. Rozhodčí: Barva. ŽK: 4:3. Diváci: 210.

Neštěmice: Čermák – Stehlík (70. Hönl), Holly, Klier, Valta (80. Soukup) – Martínek (65. Sukama), Chrudimský (46. Kmec), Křivan (75. Hrabánek), Maštalíř – Krok, Růžička.