VYBRAT REGION
Zavřít mapu

Oslavy jsme si moc užili, říká vedoucí Hostovic

Hostovice – Nejlepší sezonu ve své historii mají za sebou fotbalisté Hostovic. Tým trenéra Jana Deutsche ovládl 1.B třídu s náskokem čtyř bodů před druhým Velkým Šenovem a postoupil do 1.A třídy.

12.7.2015 2
SDÍLEJ:

Fotbalisté Hostovic (vlevo v souboji Langer) letos ovládli 1.B třídu a poprvé v klubové historii si zajistili postup do 1.A třídy. Foto: Deník/Rudolf Hoffmann

„Jsme samozřejmě moc spokojení, oslavy postupu jsme si užili a už se těšíme na novou sezonu," říká vedoucí týmu Roman Löffler.

Jaké byly vaše ambice před začátkem uplynulé sezony?
Chtěli jsme skončit do pátého místa, na postup jsme nemysleli. O to příjemnější je, že nám to takhle vyšlo.

Prozradíte, jak bouřlivé byly oslavy postupu do 1.A třídy?
Oslavy byly pěkné a dlouhé (smích). Slavili jsme v rámci dokopné, přímo na hřišti jsme měli i ohňostroj. Přišli nám poděkovat fanoušci a pozvali jsme i trenéra Josefa Stupku, který tým vedl v podzimní části.Užili jsme si to.

Právě překvapivá změna trenéra byla jedním z hlavních témat ve vašem oddílu. Prozradíte, proč k ní došlo?
S Pepou Stupkou jsme se rozešli v dobrém. Chtěl mít více času na rodinu a od fotbalu si chtěl na chvíli odpočinout. Hledali jsme proto nového trenéra a našli Honzu Deutsche, za což jsme rádi. Je pravda, že se nestává často, aby první tým tabulky měnil trenéra, ale nám to naštěstí vyšlo. Honza Deutsch nepřišel s nějakým novým herním stylem, úspěšně navázal na práci Pepy Stupky.

V sezoně jste nastříleli 75 gólů a měli jste tak nejlepší útok v soutěži. Jste tedy s ofenzivní činností týmu spokojení?
Mohlo to být i lepší. Na jaře se nám v koncovce nedařilo dle představ, hledali jsme útočníky. V řadě zápasů jsme neproměňovali šance. Třeba v prvních třech kolech jsme dali jen čtyři branky a to je málo.

Do jara jste vstupovali s náskokem sedmi bodů, ale právě po prvních třech jarních kolech jste o něj skoro přišli. Bál jste se, že ztratíte šanci na postup?
Kluci to možná v hlavách měli, ale já osobně jsem tomu hodně věřil. Věděl jsem, že za sebou máme náročnou, ale povedenou zimní přípravu, a že se to musí projevit. Měli jsme pomalý rozjezd, asi i kvůli únavě z přípravy, ale pak už to začalo klapat.

Nakonec jste to zvládli a postoupili do 1. A třídy. S jakými ambicemi vstoupíte do nové sezony ve vyšší soutěži?
Prioritou bude jednoznačně záchrana, asi nemůžeme hned pomýšlet na horní příčky tabulky. Soutěž bude hodně kvalitní, je to vyšší level. Bude to těžké, ale pevně věřím, že to zvládneme.

Určitě budete muset kádr posílit. Souhlasíte?
Ano, máme vyhlídnuté čtyři mladé hráče, ale konkrétní zatím nebudu. Tým by měl zůstat pohromadě, ale chceme ho vhodně doplnit.Vše je nyní otázkou jednání.

Kdo bude podle vás patřit k největším favoritům soutěže?
Určitě Rumburk, který spadl z krajského přeboru. Dále Libouchec, který letos skončil na první nepostupové příčce a posiluje i Brná. Na derby s ústeckými zástupci se ale těšíme, bude to velmi zajímavá konfrontace.

Kdy zahájíte přípravu na novou sezonu a jak bude probíhat?
Začínáme 20. července a trénovat budeme v domácích podmínkách, dvakrát až třikrát týdně. Chceme v přípravě sehrát tři až čtyři přátelské zápasy, abychom do týmu zapracovali nové tváře. Máme i možnost posilovny, ale to ještě zvažujeme.

Autor: Pavel Přibyl

12.7.2015 VSTUP DO DISKUSE 2
SDÍLEJ:

SERVIS

annonce-logo

Nabídky práce

+ Podat inzerát

Ostatní - Písaři Zapisovatelka. Požadované vzdělání: úsv. 16 400 Kč

Písaři Zapisovatelka. Požadované vzdělání: úsv. Pružná pracovní doba, úvazek: . Mzda min. 16400 kč, mzda max. 22170 kč. Volných pracovních míst: 2. Poznámka: Místo výkonu práce: Kramoly č.p. 641/37, Střekov, Ústí nad Labem., Požadujeme: středoškolské vzdělání, bezúhonnost, výbornou schopnost psaní na klávesnici - všemi deseti, základní znalost MS Office Word, znalost českého jazyka - pravopis, gramatika., Nabízíme: platové podmínky 16 400 - 22 170,- Kč., příspěvek na stravování, 25 dní volna + 4 dny indispozičního volna., Hlásit se osobně na uvedené adrese od 08:00 do 14:00 hod u Mgr. Pinkasové.. Pracoviště: Okresní soud v ústí nad labem, Kramoly, č.p. 641, 400 03 Ústí nad Labem 3. Informace: Alena Pinkasová, +420 477 047 456.

Administrativa - Administrativa Ostatní odborní pracovníci v 25 210 Kč

Odborní administrativní pracovníci v právní oblasti Odborný rada v odboru pro severočeskou oblast, v oddělení rozhodování sporů a ochrany spotřebitele (SM 761). Požadované vzdělání: vysokoškolské. Pružná pracovní doba, úvazek: . Mzda min. 25210 kč, mzda max. 37890 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: Místo výkonu práce: Mírové náměstí č.p. 3097/37, Ústí nad Labem., Předseda Rady Českého telekomunikačního úřadu jako služební orgán příslušný podle § 10 odst. 1 písm. f) zákona č. 234/2014 Sb., o státní službě (dále jen "zákon"), vyhlašuje výběrové řízení na služební místo: odborného rady v odboru pro severočeskou oblast, v oddělení rozhodování sporů a ochrany spotřebitele - právník ADR/ODR (SM 761) v oboru služby:45. Elektronické komunikace a poštovní služby s místem výkonu služby: Ústí nad Labem. , Služba na tomto služebním místě bude vykonávána ve služebním poměru na dobu neurčitou. Služební místo je zařazeno podle Přílohy č. 1 k zákonu o státní službě do 13. platové třídy . , S ohledem na povahu činnosti Českého telekomunikačního úřadu se nestanovuje na služební místo způsobilost seznamovat se s utajovanými informacemi v souladu s příslušnými právními předpisy., Hlavní popis činnosti: a) Celostátní koordinace a metodické usměrňování elektronických komunikací včetně ochrany zájmů spotřebitele v oblasti elektronických komunikací a poštovních služeb. b) Vyřizování a evidence podání (stížností) spotřebitelů v elektronických komunikacích a poštovních službách. c) Vedení správních a přestupkových řízení, ukládání pokut a povinností nepeněžitého plnění. d) Spolupráce s ostatními orgány státní správy., Žadatel musí splňovat základní předpoklady pro přijetí do služebního poměru a zařazení na služební místo odborného rady v odboru pro severočeskou oblast,v oddělení rozhodování sporů a ochrany spotřebitele - právník ADR/ODR podle § 25 zákona, tj.: a) je státním občanem České republiky, občanem jiného členského státu Evropské unie nebo občanem státu, který je smluvním státem Dohody , o Evropském hospodářském prostoru [§ 25 odst. 1 písm. a) zákona], b) dosáhl věku 18 let [§ 25 odst. 1 písm. b) zákona], c) je plně svéprávný [§ 25 odst. 1 písm. c) zákona], d) je bezúhonný [§ 25 odst. 1 písm. d) zákona], e) dosáhl vysokoškolského vzdělání v magisterském studiu [§ 25 odst. 1 písm. e) zákona], f) má potřebnou zdravotní způsobilost [§ 25 odst. 1 písm. f) zákona]., V souladu se služebním předpisem je dále požadováno: ukončený magisterský studijní program v oboru právo., Kontakt: https://www.ctu.cz/vyberove-rizeni-na-sluzebni-misto-odborneho-rady-v-odboru-pro-severoceskou-oblast-v-oddeleni-17. Pracoviště: Český telekomunikační úřad - provozovna mírové nám., Mírové náměstí, č.p. 3097, 400 01 Ústí nad Labem 1. Informace: Luboš Mračko, +420 475 309 300.

Výroba - Výroba Provozní zámečníci, údržbáři 17 000 Kč

Provozní zámečníci, údržbáři Údržbář - mechanik. Požadované vzdělání: střední odborné (vyučen). Jednosměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 17000 kč, mzda max. 22000 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: Místo výkonu práce: Přestanov 113., Náplň práce: provádění oprav a pravidelné údržby výrobních strojů, provádění preventivní údržby areálu a výrobní haly., Požadujeme: zručnost, spolehlivost, angličtina - základ, 2 roky praxe, vyhláška 50/78 Sb., Nabízíme: mzdu 17 000 - 22 000,- Kč., nástup ihned, práce na ranní směnu od 8 - 16 hod., Hlásit se osobně na uvedené adrese v dopoledních hodinách.. Pracoviště: Minda ktsn plastic solutions s.r.o., 403 17 Chabařovice. Informace: Michaela Pěčková, +420 411 198 924.

Věda a výzkum - Věda a výzkum Chemičtí technici, chemici 24 000 Kč

Chemičtí technici pro technický rozvoj, výzkum a vývoj a pracovníci v příbuzných oborech Odborný pracovník technického servisu prodeje. Požadované vzdělání: úso s maturitou (bez vyučení). Pružná pracovní doba, úvazek: . Mzda min. 24000 kč, mzda max. 26000 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: Místo výkonu práce: Revoluční 1930/86, Ústí nad Labem., Popis pracovní pozice:, podíl na výzkumu, vývoji nových produktů a jejich aplikací , technická podpora prodeji, komunikace se zákazníky, technické konzultace a technická řešení pro zákazníky, spolupráce s marketingem, příprava technické dokumentace (aplikační a technické listy), Požadujeme:, SŠ či VŠ v oboru chemie (obor: polymery, alkydy - výhodou) - vhodné i pro absolventy VŠ, anglický jazyk na komunikativní úrovni slovem i písmem, znalost Microsoft Office, řidičský průkaz sk. B, Nabízíme:, samostatnou práci ve společnosti s dlouholetou tradicí, možnost osobního a odborného růstu, pracovní smlouva na hlavní pracovní poměr s možností prodloužení, pracovní doba 37,5h týdně, 5 týdnů dovolené, příspěvek na penzijní připojištění po roce pracovního poměru, dostupnost pracoviště - v centru města Ústí nad Labem, blízkost nádraží, MHD, možnost příspěvku na ubytování či dopravu pro uchazeče z jiného kraje, Kontaktní osoba:, Bc. Jana Hlávková, personální oddělení, telefon: 477 163 107, e-mail: hlavkova@spolchemie.cz. Pracoviště: Spolek pro chemickou a hutní výrobu, akciová společnost, Revoluční, č.p. 1930, 400 01 Ústí nad Labem 1. Informace: Jana Hlávková, +420 477 163 107.


DOPORUČENÉ ČLÁNKY

V mosteckém parku Šibeník někdo počmáral městský mobiliář, objevily se i symboly německého nacismu.
19

FOTO: V Mostě vznikla „nacistezka“. Jejímu autorovi hrozí až pět let vězení

Hospůdka Pohoda.
6

Tajnou místnost hospůdka Pohoda nemá. Je to totiž parádní vinný sklípek

FOTO: Tříletá Emmička si v ústecké knihovně půjčila už na tisícovku knížek

Ústí nad Labem - Závěr minulého týdne se v Severočeské vědecké knihovně v Ústí nad Labem nesl ve slavnostním duchu. 

Strážníci ošetřili seniorku, která upadla a způsobila si tržnou ránu na hlavě

Ústí nad Labem - Na tísňovou linku městské policie v pátek odpoledne zatelefonovala seniorka ze Šrámkovy ulice, která operátorovi sdělila, že ve svém bytě upadla a bez cizí pomoci není schopná sama vstát ze země. 

Lyže neuklízejte, na Telnici i Bouřňáku jsou nyní ideální sněhové podmínky

Krušné hory - Návrat zimy určtiě potěšil provozovatele lyžařských areálů v Krušných horách. Lyžařská sezona ještě zdaleka nekončí!

Jaro? Ne. Na pěkné počasí si budeme muset ještě počkat

Severní Čechy - V úterý sice nastane astronomické jaro, v České republice bude ale nadále převládat spíše zimní ráz počasí. Pravého jarního počasí se lidé zřejmě nedočkají ani o Velikonocích, které letos připadají na přelom března a dubna.

Vážení čtenáři,

náš web Deník.cz přechází kompletně pod zabezpečený protokol, který výrazně zlepší bezpečnost při procházení našich webů.

Z důvodu přechodu je nutné se znovu přihlásit k odběru upozornění na nejnovější zprávy - klikněte na tlačítko "Povolit", kterým si zajistíte odběr zpráv i do budoucna.

Děkujeme za pochopení.

POVOLIT