Ústecko má v soutěži jediného zástupce, kterým je Český lev z Neštěmic. Partička kolem trenéra Martina Berana zahájí svou cestu do horních pater tabulky v neděli, kdy doma od 14.30 hodin změří síly s třetím Baníkem Modlany.

Silné standardky Modlan

„Modlany mají velmi kvalitní kádr, hrají za ně bývalí ligoví fotbalisté Doležal, Tesařík, Džuban či Karlík. Jsou to velmi zkušení hráči doplnění o mladé kluky, nebude to nic jednoduchého. Mají silné standardní situace, což se potvrdilo už na podzim, kdy jsme od nich ze dvou standardek dostali dva góly. Máme jim tedy co vracet," má jasno trenér Neštěmic Martin Beran.

Jeho tým má za sebou náročnou zimní přípravu, která se ale výsledkově nevydařila. „Sice jsme naběhali, co jsme si naplánovali, ale naše výsledky i herní projev byly žalostné," uznal kouč lva.

Do pátého místa

O to víc nyní v Neštěmicích doufají, že se jim povede start do jara.

„Až první kola naznačí, jak na tom budeme. Žádný cíl oficiálně nemáme, ale já osobně bych chtěl s týmem skončit do pátého místa," říká Beran a dodává: „Ani loni nám výsledkově příprava nevyšla a pak jsme měli parádní jaro. Vůbec bych se nezlobil, kdyby to nyní bylo stejné."