Lukáši, jak byste utkání na hřišti Zlína zhodnotil?
Hodnotí se mi to těžko, ve Zlíně jsme předvedli opravdu hodně špatný výkon. Výsledek je vysoký zcela zaslouženě. Ale nebylo to tím, že by Zlín byl nějakým hvězdným mužstvem, vyloženě jsme mu k té výhře dopomohli. Nálada je teď hodně špatná, ale musíme se z toho co nejdříve dostat a doma proti Bohemians 1905 získat tři body.

Venku jste utrpěli druhou vysokou porážku v řadě. Byla po utkání bouřka v kabině?
Nebyla. Každý máme něco odehráno a víme, že je ta situace špatná. Trenér nám samozřejmě vytkl nějaké chyby a v týdnu budeme mít video, kde si všechno rozebereme. Bouřka být nemusela, všichni víme, že jsme předvedli katastrofální výkon.

Na hřištích soupeřů se vám nyní nedaří. Jak se z toho dostat?
Abych se přiznal, tak nevím, co by nám pomohlo. Musíme začít běhat a bojovat. A hlavně zpřesnit nahrávky, hodně jich pokazíme, zbytečně ztrácíme míče a tím dostáváme soupeře na koně.

Po domácí výhře nad Karvinou se zdálo, že se dostáváte do herní pohody. Ta se ale rychle vypařila. Souhlasíte?
Ani ten výsledek s Karvinou se nerodil lehce, ale byla tam vidět alespoň vůle po vítězství a bojovnost. Od toho musíme každý zápas začínat, jenže ve Zlíně nám to absolutně chybělo.

V tabulce jste klesli už na desátou příčku a zdá se, že budete do konce podzimu bojovat o záchranu v soutěži…
Nechceme hrát na spodku tabulky, to je jasné. Do konce podzimu ale zbývají ještě čtyři kola a chceme v nich získat minimálně šest bodů. Pak můžeme situaci hodnotit, zatím není vše ztracené.

V sobotu doma přivítáte Bohemku, dalšího těžkého soka…
Teď už budou všichni soupeři těžcí. Musíme doma bodovat, musíme to urvat. Když to nejde hezkým fotbalem, jak to šlo dříve, tak to musíme urvat bojovností.