A jaké změny zatím zimní přestávka přinesla? „Hostování skončilo trojici hráčů. O Miskoviče máme nadále zájem a jednáme se Spartou o prodloužení jeho hostování. Co se týče záložníka Hyčky, ten preferuje zahraniční nebo prvoligové angažmá, takže čekáme, jak se situace vyvine. Z naší strany ale samozřejmě zájem je," prozradil sportovní manažer Army Stanislav Pelc.

Posledním hráčem, kterému skončilo hostování je Petr Hošek. „U něj zájem o prodloužení nemáme, tudíž se vrací do Slavie Praha," potvrdil Stanislav Pelc.

Dalším hráčem, který už na jaře s jistotou dres Army neoblékne je Černohorec Momčilo Rašo. „S tím jsme se rozloučili z disciplinárních důvodů, po posledním mistrovském utkání totiž odjel bez našeho svolení domů a to ještě v době přípravy týmu," vysvětlil sportovní manažer.

V kádru Army jsou dále na hostování obránce Ivan Šnirc s Josefem Eliášem, oba mají ale smlouvy až do konce června. „Měli by u nás působit i na jaře," potvrdil Pelc.

Podle jeho slov přijdou během zimní přípravy tři až čtyři noví hráči. „Nějaké vytipované posily už máme. V přípravě dáme tradičně šanci i našim odchovancům a mladým hráčům z farmy v Lovosicích. Navíc nám dva mladíky přislíbily sousední Teplice," dodal na závěr Pelc.

Arma na ledě!

Ještě než naplno propuknou vánoční svátky, připravilo si vedení FK Ústí nad Labem další zajímavou akci u Obchodního centra Fórum. Na místním kluzišti se už ve čtvrtek od 17 hodin představí hráči A mužstva Ústí nad Labem v utkání s fanklubem Armové a mládežníky klubu. Každý návštěvník si navíc může domů odnést podepsané karty hráčů a plakáty. „Přijďte si ve čtvrtek zpříjemnit předvánoční čas přímo v centru města, dát si něco teplého k pití, rozloučit se s naším klubem a v neposlední řadě se pobavit nad nespornými hokejovými kvalitami zúčastněných," zve na akci všechny fanoušky marketingový manažer Army Milan Seidl.