Výhra Ravelu má však pro domácí hořkou příchuť. Hráče i diváky rozzlobil rozhodčí Zíma, který za stavu 1:2 pro hosty nejprve odpískal pokutový kop po faulu na Glasera a pak své rozhodnutí změnil a kopal se jen trestný kop. „Rozhodčí utkání absolutně nezvládl a naštval tak spoustu lidí, kteří se přišli podívat na tento mimořádný zápas," prozradil předseda petrovického klubu Rudolf Glaser.

Mimořádný zápas byl k vidění i v Chlumci, kde se místní rezerva postavila té z Mojžíře. Rozhodčí Zeman odpískal celkem čtyři penalty, dvě na každé straně a domácí díky té druhé v 80. minutě uzavřeli skóre na 4:3.

2. třída – 22. kolo:

Skorotice – Malečov 2:1 (0:1). Branky: Maturkanič 2 – Kůstka. Rozhodčí: Bureš. ŽK: 1:1. Diváci: 50. Hosté se ve vyrovnané první půli dostali do vedení, ale domácí ve druhém dějství zaslouženě otočili stav.

Velké Chvojno – Dubice 2:0 (2:0). Branky: Aleš Zachariáš, Šimák. Rozhodčí: Košťál. ŽK: 2:1. Diváci: 50. Domácí nevyužili řadu šancí, utkání mohlo skončit i vyšším rozdílem.

Petrovice – Ravel 2:3 (1:2). Branky: Z. Čihák, Glaser – Novák 2, Krok. Rozhodčí: Zíma. ŽK: 3:4. ČK: 2:1 (Meduna, R. Liška – Urbánszký). Diváci: 180. Utkání by slušela remíza. Rozhodčí začal už od začátku rozdávat karty a nakonec padly tři červené. Za stavu 1:2 si domácí Glaser došel pro faul do vápna, rozhodčí ukázal na penaltu, ale pak své rozhodnutí změnil a kopal se jen trestný kop.

Tisá – Sebuzín 2:1 (1:1). Branky: Kudrman 2 – Smatana. Rozhodčí: Prekop. ŽK: 3:2. ČK: 1:0 (Kuchařík). Diváci: 70. Hosté se v utkání ujali vedení, ale Tisá do přestávky vyrovnala a v oslabení dotáhla utkání do vítězného konce.

Vaňov – Chabařovice 8:1 (3:0). Branky: Houda 3, Jar. Dvořák 2, Krnáč, Němeček, Slanina – Velek. Rozhodčí: Druga. ŽK: 2:2. Diváci: 60. Zápas měl od začátku do konce jednoznačný průběh. Hráči Vaňova si s chutí zastříleli.

Valtířov – Trmice B 0:2 (0:1). Branky: Vávra 2. Rozhodčí: Zeman. ŽK: 1:1. Diváci: 30. V průměrném utkání domácí neproměnili své šance a hosté byli šťastnější.

Chlumec B – Mojžíř B 4:3 (3:2). Branky: L. Mach 3 (2 z PK), Komárek – Holakovský 2 (obě z PK), Králik. Rozhodčí: Zeman. ŽK: 2:3. ČK: 0:1 (Kubec). Ve vyrovnaném a nervózním utkání se kopaly celkem čtyři penalty. Domácí vedli už 3:1, hosté srovnali, ale rozhodnutí přinesla 80. minuta, kdy domácí ze své druhé penalty rozhodli.