3. třída – 3. kolo:

Telnice – Trmice B 1:2 (0:0). Branky: Pajkrt – Tomeš, Líbal. Rozhodčí: Provazník. ŽK: 1:2. Diváci: 30. První poločas byl vyrovnaný, do druhého ale hosté prostřídali sestavu, byli fotbalovější a zaslouženě si odvezli tři body.

Božtěšice – Dubice 0:7 (0:4). Branky: Vinš 3, Matzke, Oliverius, Šašek, T. Zrůst. Rozhodčí: Vaverka. Bez karet. Diváci: 10. Domácí nastoupili jen v deseti hráčích a soupeř je přejel jako parní válec.

Svádov B – Brná B 0:3 (0:0). Branky: Culek 2, Hnízdo. Rozhodčí: Košťál. ŽK: 1:1. Diváci: 40. První poločas zápasu byl vyrovnaný, ve druhé ale Brná soupeře jasně přehrála.

V. Březno – Chabařovice B 6:0 (3:0). Branky: Svoboda 3, Kovář, Charvát, Jiří Krejza z PK. Rozhodčí: Škvor. ŽK: 1:0. Diváci: 50. Domácí měli po celé utkání více ze hry a proměňovali šance.

Přestanov B – Petrovice B 9:2 (4:0). Branky: M. Levinský 3, Herián 2, J. Levinský, Veselý, Krušina, Studený – Brož, Skála. Rozhodčí: Kopecký. Bez karet. Diváci: 30. Zápas měl jednoznačný průběh od začátku do konce.