„Jsem spokojený, jak kluci utkání zvládli. Přestože jsme od devatenácté minuty dohrávali v deseti, hráči plnili taktické pokyny a měli hru pod kontrolou. Musím je za to pochválit," nechal se slyšet Jiří Skála, trenér Army.

Jeho tým měl v utkání převahu, tu ale korunoval až v 76. minutě, kdy se do černého trefil Moulis a zařídil Severočechům cenné tři body.

„Jsem rád, že naše hra dostává určitou podobu a je velmi pozitivní, že jsme čtyřikrát za sebou nedostali gól. Začátek sezony nebyl ideální, ale teď se zlepšujeme. Není to jen o brankáři, ale o týmové práci všech hráčů. Teď bude potřeba to potvrdit v domácím utkání s Vítkovicemi a získat další tři body," plánuje kormidelník modro-bílé Army.

Prostějov – Ústí nad Labem 0:1 (0:0)Branka: 76. Moulis. Rozhodčí: Matějček – Černý, Fišer. ŽK: 2:0 (Štrombach, Píchal). ČK: 0:1 (19. Zukič). Diváci: 520.

Prostějov: Kofroň – Machynek, Rus, Schuster, Pančochář – Hirsch, Skwarczek (64. Fládr), Sus, Štrombach (73. Langer) – Píchal (59. Nekuda), Kroupa. Trenér: Takáč.

Ústí: Tvrdoň – Šnirc, Pícha, Zukič, Kateřiňák – Martykán, Moulis (89. Miskovič), Peterka, Jindráček – Pouček (90. Mysliveček), Výborný (20. Seidl). Trenér: Skála.