„Věřím, že ze Znojma nějaké body přivezeme," povídal před utkáním zastupující kapitán týmu Michal Zeman. A jeho tým se dlouho srdnatě pral o skvělý výsledek.

Severočeši šli do vedení ve 36. minutě a pomohl jim k tomu domácí gólman Veselý. Ten vyběhl, špatně rozehrál míč přímo na kopačky Veverky a jeho dalekonosná střela skončila v opuštěné bráně! V závěru prvního dějství pak při Armě stálo i štěstí, když obránci dvakrát odkopávali míč téměř z brankové čáry.

Ve druhém dějství tlak domácího favorita sílil a Ústečané si často pomáhali fauly. V rozmezí 54. a 60. minuty byli postupně napomenuti Smola, Šnirc a Veverka. Dvacet minut před koncem už ale hosté inkasovali, Ledecký obešel Tvrdoně a rozjásal diváky. A když už se zdálo, že se oba soupeři na úvod jara o body podělí, udeřil ve druhé minutě nastavení Weber a rozhodl.

Znojmo – FK Ústí 2:1 (0:1)

Branky: 69. Ledecký, 90+2. Weber – 36. Veverka. Rozhodčí: Váňa – Černý, Vitner. ŽK: 2:5 (Weber, Nepožitek – Peterka, Smola, Šnirc, Veverka, Křapka). Diváci: 1183.

Znojmo: Veselý – Mezlík (54. Stáňa), Pokorný, Odehnal, Helísek, Svozil, Nepožitek, Weber (90+4. Bělíček), Šamánek (90+3. Stehlík), Žondra, Ledecký. Trenér: Kučera.

Ústí: Tvrdoň – Zeman, Vaněk, Křapka, Šnirc – Eliáš, Veverka (77. Králík), Peterka, Leibl (68. Procházka), Miskovič (89. Zukič) – Smola. Trenér: Petr Němec.