Ravel – Vaňov 5:3 (2:0).
Branky: Krok 2, Suchánek 2, Novák – Sibal, Dvořák, Krnáč. Rozhodčí: Materna. ŽK: 1:0. Diváci: 40.
Ravel potvrdil formu a v tabulce už je na třetím místě.

Trmice B – Mojžíř B 6:1 (2:0).
Branky: Vávra 4, Pocedič, Švejkovský – Kolařík. Rozhodčí: Zeman. ŽK: 1:0. Diváci: 20.
V domácím týmu se dařilo Vávrovi a připsal si na konto vysoké vítězství.

Velké Chvojno – Skorotice 3:0 (3:0).
Branky: Patrik Lácha 2, Jiří Limr. Rozhodčí: Zvonek. ŽK: 0:1. Diváci: 60.
Ve vyrovnaném střetnutí využili domácí chyby hostujícího celku. V prvním poločase rozhodli o výsledku a potvrdili pozici lídra.

Malečov – Petrovice 1:4 (0:2).
Branky: Martin Lácha – Radek Liška 2, Mareš, Fryček. Rozhodčí: Šilar. ŽK: 2:2. ČK: Procházka – Radek Liška. Diváci: 40.
V nervózním střetnutí byli hosté fotbalovějším týmem.

Dubice – Tisá 0:3 (0:2).
Branky: Kudrman, Marek Povejšil, Fajt. Rozhodčí: Druga. ŽK: 3:3. Diváci: 30.
Oslabený celek domácích přišel v prvním poločase o brankáře a nakonec musel nastoupit i trenér Vinš. Výhra hostů však byla zasloužená.

Sebuzín – Valtířov 0:1 (0:1).
Branka: Slezáček. Rozhodčí: Grupač. ŽK: 0:1. Diváci: 50.
Ve vyrovnaném duelu si oba celky vytvořily množství šance, ale trefil se pouze hostující kanonýr Slezáček.

Chabařovice – Chlumec B 6:0 (2:0).
Branky: Kytka 2, Čonka 2, Velek 2. Rozhodčí: Materna. ŽK: 2:2. Diváci: 50.
Domácí celek měl po celé utkání výraznou převahu a další šance ještě nevyužil.

Další kolo: Chlumec B – Trmice B, Skorotice – Mojžíř B, Valtířov – Chabařovice, Vaňov – Sebuzín, Tisá – Ravel, Petrovice – Dubice, Velké Chvojno – Malečov.