„Je to škoda, v utkání jsme nebyli horším týmem, ale domácí nám ukázali, jak se mají proměňovat šance. Z pěti šancí dali tři góly," povídal po utkání 1.A třídy kormidelník Střekova Petr Čítek.

O tom, že to fotbalisté z Osady nebudou mít v Hrobcích jednoduché, bylo jasno už od začátku. „Začali jsme špatně a už v sedmé minutě jsme udělali chybu a Brožík šel z poloviny hřiště sám na našeho brankáře a podél něj skóroval. Měli jsme sice územní převahu, ale do šancí jsme se nedostávali. Až v závěru první půle dvakrát pálil Lenc a jednou Stárek," vyprávěl Čítek.

Po přestávce se Střekovu podařilo vyrovnat. „V 51. minutě trefil odražený míč po rohu Křeček a bylo srovnáno. Po hodině hry nás ale domácí znovu potrestali, když jsme nezachytili protiútok a jejich hráč přeloboval gólmana. Pak sice ještě Křeček krásnou střelou z hranice vápna vyrovnal, ale poslední slovo měly Hrobce, jejichž hráč zůstal nepokrytý na penaltě a hlavou rozhodl," popsal Čítek klíčovou situaci utkání.

V závěru se sice jeho tým ještě snažil vyrovnat, to už se ale nepovedlo. „Chyběla nám finální přihrávka," všiml si trenér.

Hrobce – Střekov 3:2 (1:0). Branky: Brožík, Neuman, Polák – Křeček 2. Rozhodčí: Meder. ŽK: 2:3. Diváci: 60.

Střekov: Dvořák (40. Kouba) – Franc, Tichý, Rohlík, Křeček – Vošahlík, Stárek, Novotný (65. Šimek), M. Lenc – Řezníček (80. Elmerich), Lejček.