O jejich porážce rozhodl zkrat střídajícího Bubly, který v závěru utkání zavinil penaltu a soupeř vyrovnal. „Kdyby nás soupeř přehrál, tak bych to pochopil, ale tohle jsme měli uhrát," řekl zklamaný Čítek.

Pět různých míčů

Na Pokratice nebudou hráči Osady vzpomínat v dobrém. A to nejen proto, že prohráli. „Hřiště bylo jedním slovem hrozné, hrálo se na poli. Míče byly pěti různých značek, to jsem ještě nezažil," řekl Čítek.
Hosté přesto zvládli první půli znamenitě. „Novotný si narazil s Rohlíkem, před koncem se trefil hlavou Stárek," vyprávěl kouč.

V 54. minutě se domácí po rohovém kopu dostali na dostřel. „V 87. minutě ztratil míč na půlce Lenc a všechny naše naděje pohřbil nesmyslným zákrokem Bubla," kroutil hlavou Čítek.

Ještě před penaltovým rozstřelem následoval incident a vyloučení Dvořáka. „Na hřiště přišlo deset pořadatelů a začali do nás strkat, shodili Tichého a vyloučen byl Dvořák. Zápas dochytal Tichý," uzavřel kouč Střekova.

Pokratice – Střekov 3:2 po PK (0:2) Branky: Dufek, Smetana z PK – Novotný, Stárek. Rozhodčí: Zubr. ŽK: 4:5. ČK: Dvořák. Diváci: 100.
Střekov: Dvořák – Franc, Tichý, Rohlík, Baláž – Stárek, Novotný, Řezníček, Lenc – Elmerich (75. Bubla), Lejček.