„Je to škoda, ve druhém poločase jsme měli smůlu. První branku jsme dostali kvůli větru a druhou až v závěru zápasu. Chyběly nám síly, oproti minulému týdnu nehráli tři hráči a na lavičce jsme měli jen Stakiče. Kdybychom měli možnost vystřídat více hráčů, možná by to dopadlo jinak," mrzelo trenéra Petra Čítka.

Jeho tým začal proti favoritovi odvážně a dostával se i do šancí. „Odehráli jsme slušný první poločas. Do vedení jsme šli po rohovém kopu, kdy Rohlík vyhrál souboj, k odraženému míči se dostal Stárek a poslal ho do sítě," povídal šéf střídačky Střekova.

ZRÁDNÝ VÍTR

Brzy po přestávce ale hosté srovnali skóre. „Začal foukat silný vítr a s tím jsme měli problémy. Při jednom z centrů do vápna přizvedl silný vítr míč a ten zapadl přesně do šibenice," kroutil hlavou Čítek.

Přesto mohli jít domácí fotbalisté zpátky do vedení. „Na hranici vápna byl faulován Bednář a z trestňáku jsme nastřelili břevno. A pak to přišlo, pět minut před koncem zůstal na vápně neobsazený Doležal a střelou k tyči duel rozhodl," vyprávěl Petr Čítek.

Jeho tým tak zůstává v tabulce krajského přeboru předposlední a za týden hraje na půdě lídra ze Štětí. „Na jaře hrají velmi dobře a určitě s námi doma nebudou chtít ztratit body. Rozhodně k nim ale nepojedeme předem odevzdaní," slíbil kouč fanouškům Osady.

Střekov – Modlany 1:2 (1:0)Branky: Stárek – Jan Vavrinec, Doležal. Rozhodčí: Růžička. ŽK: 2:5. Diváci: 70.
Střekov: Souček – Baláž, Tichý, Rohlík, Stárek – Schmied, Bubla, Mikšovský, Bednář – Satran, Lejček (78. Stakič).