„Nepadá nám to tam, v koncovce se neuvěřitelně trápíme. Přitom šancí jsme měli opět dost," mrzelo po utkání asistenta trenéra Františka Štěpánka.

Jeho tým cestoval do Modlan s cílem prolomit střelecké soužení, to se mu ale opět nepovedlo. „Máme velmi ofenzivní tým, ale branek dáváme málo. Přitom třeba Růžička měl tři stoprocentní šance," vyprávěl asistent trenéra.

GÓL Z POLOVINY HŘIŠTĚ

Proti zkušenému kádru s řadou bývalých ligových hráčů nehrály Neštěmice vůbec špatně. „Řekl bych, že jsme byli chvílemi i lepším týmem a měli jsme míč více na kopačkách. Krátce před pauzou šli ale domácí do vedení gólem z poloviny hřiště. Míč ze standardky chtěl gólman Reischel vyboxovat, ale těsně před ním ho přizvedl vítr. Jinak nás ale podržel, chytil čtyři až pět gólovek. Na to, že hrál první mistrák, tak podal dobrý výkon," chválil Štěpánek mladého brankáře.

Ve druhém dějství se hosté snažili o vyrovnání, po hodině hry ale musel předčasně pod sprchy obránce Stehlík. „Dohrávali jsme v deseti, ale i tak jsme se dostávali do šancí. Brána je pro nás ale asi zakletá. Kluci makali, nehráli jsme vůbec špatně, ale nedáváme góly. Snad nám tam brzy spadne nějaká haluz," doufá asistent trenéra.

V příštím kole hostí jeho tým vedoucí celek tabulky ze Štětí. „Chceme vyhrát, jako v každém jiném zápase. Hlavně, abychom se už prosadili střelecky," přál si na závěr František Štěpánek.

Modlany – Neštěmice 1:0 (1:0)
Branka: Doležal. Rozhodčí: Krutina. ŽK: 3:5. ČK: 0:1 (Stehlík). Diváci: 80. Neštěmice: Reischel – Stehlík, Hrabánek (70. Stukheil), Holly, Maštalíř – Křivan, Valta, Paseka, Růžička, Krok – Martínek (81. Hönl).