Aby hráči Neštěmic po prvním kole nelétali v oblacích, tomu se snažil šéf střídačky Martin Beran zamezit. Výkon jeho svěřenců v Hrobcích ho ale rozhodně v klidu nenechal. „Ve 2. minutě postupoval sám z úhlu na brankáře Lehký, v osmé netrefil míč ve stoprocentní šanci Holly," načal hodnocení Beran.

A udeřilo na druhé straně, jak jinak, devastaci Neštěmic načal Vít Kala. „Dostali jsme za pět minut tři góly, to byla tragédie, dělali jsme fatální hrubice. Nedůslednost obrany, ztráty míče. Střídáním jsem se snažil zamezit tomu, abychom nedostali desítku," lamentoval trenér.

Snížení v podání Lehkého mělo jednu vadu na kráse. „Opět jsme ztratili míč a z přečíslení dva na jednoho jsme dostali gól do šatny," pokračoval Beran. To ještě po Lehkém dostal míč do brány Soukup, ale jeho trefa nebyla uznána. „To si nejsem jistý, musím se podívat na video," přiznal kouč. V kabině při skóre 1:4 nebyla nálada na žerty, navíc šest minut po přestávce byl stav 1:5.

„Musel jsem v kabině zvýšit hlas, přesto jsme inkasovali. Pak se krásně trefil Křivan, prosadil se Krok a tentýž hráč proměnil v nastavení penaltu. Další šanci už jsme nedostali," prohlásil Beran.

Jeho celek tak nenavázal na úvodní výhru s Bílinou a vrátil se nohama pevně na zem. „V konci domácím docházely síly, pozitivní bylo, že jsme se nevzdali. Asi šlo o podcenění a platili jsme za to, že obrana hrála v jiném složení a trvá to, než si na sebe hráči zvyknou," uzavřel kormidelník Beran.

Hrobce – Český lev Neštěmice 5:4 (4:1).Branky: Branky: 10. Kala, 14. Slavíček, 15. Holly (vlastní), 45. Mikas, 51. Polák – 37. Lehký, 58. Křivan, 89. a 93. Krok z PK. Rozhodčí: Karrmann. ŽK: 3:5. Diváci: 80.

Neštěmice: Čermák – Stehlík, Holly, Hůla, Hrabánek – Lehký, Křivan, Valta (27. Kmec), Sukama – Růžička (78. Kubala), Krok.