Severočeši chtěli v jarní části soutěže prohánět nejlepší týmy a atakovat pátou pozici, místo toho se ale potácejí u dna. V odvetné části ještě nevyhráli a místo boje s nejlepšími budou hrát v soutěži o záchranu. Na předposlední Vítkovice mají sedm zápasů před koncem náskok jen pět bodíků!

Na půdě Táborska Arma inkasovala první gól ve 27. minutě, kdy se trefil Navrátil. Domácí měli i nadále více ze hry a po hodině hry se dočkali druhé branky, když gólmana Zachardu překonal Musiol. Poté byli blízko snížení hostující Pouček s Pimparou, Tomu ale nepřekonali a tak ústecká Arma odjela s porážkou 0:2.

Další zápas v národní lize čeká Severočechy už v sobotu od 17 hodin, kdy se na domácím Městském stadionu střetnou s beznadějně posledním Prostějovem, který má na kontě pouhých devět bodů. Koho jiného už by chtěli Ústečané porazit?

Táborsko - FK Ústí 2:0 (1:0)Branky: 27. Navrátil, 65. Musiol. Rozhodčí: Matějček – Dobrovolný, Podaný. ŽK: 1:1 (88. Nešický – 27. Miskovič). Diváci: 207.

Táborsko: Toma – Navrátil (48. Běloušek), Zavadil, Toml, Hanzlík – Ciku (86. Nešický), Kalvach, Mršić (70. Klusák), Kučera – Javorek, Musiol. Trenér: Nádvorník.

Ústí nad Labem: Zacharda – Gilián, Vaněk (73. Kateřiňák), Pícha, Peterka – Martykán, Pimpara, Leibl, Miskovič (68. Jindráček), Moulis – Výborný (68. Pouček). Trenér: Skála.