„Věřím, že jsme dobře připravení," říká před důležitým soubojem trenér Army Jiří Skála.

S jakým cílem odcestujete na půdu lídra soutěže?
Informací o soupeři máme hodně, navíc jsem tam dva roky působil ještě jako hráč. Víme, že jsou první v tabulce a jdou si za svým cílem, kterým je postup do první ligy. Nebude to pro nás vůbec nic jednoduchého, pojedeme k nim ale s jasným cílem neprohrát. Chceme utkání zvládnout, protože po něm nás čeká těžká série tří domácích zápasů. Chceme se na ni dobře naladit.

Říkáte, že máte o soupeři hodně informací. V čem jsou tedy hlavní přednosti Českých Budějovic?
Mají výborně složený tým, jsou tam zkušení hráči, se kterými jsem hrál ještě já, doplněné o mladíky. Jsou silní v útočné fázi a mají velmi nebezpečné standardní situace, na těch si Dynamo vždycky zakládalo.

Jak velkou komplikací pro vás je, že jste dva týdny nehráli?
Je to velká nevýhoda. Herní vytížení nám chybí. Je to samozřejmě komplikace, ale to fotbal přináší. Musíme se s tím poprat.

Jaký je zdravotní stav kádru?
Jsme kompletní, až na Píchu, který si musí odsedět ještě jeden zápas za červenou kartu.

České Budějovice dostaly jediný gól v pěti zápasech. Dojde z vaší strany k nějakému posílení ofenzivy nebo se budete soustředit spíše na bránění?
Nerad bych prozrazoval naše plány, ještě si je někde přečtou (smích). Ale samozřejmě víme, že se jim v defenzivě daří. Budeme chtít hrát aktivně, rozhodně ne jen bránit. Jen útočný fotbal přináší body a toho se budeme držet.

Kupte balíček a získejte plakát Army!Fotbalisté Ústí se připravují na dva domácí duely v jednom týdnu. V úterý 13. září od 18.00 přivítají Vlašim a v pátek 16. září rovněž od 18.00 změří síly s Pardubicemi. Klub si při této příležitosti připravil pro fanoušky zajímavou nabídku – balíček vstupenek a dárek zdarma! Tím je nový plakát A týmu pro letošní sezonu. Předprodej balíčků probíhá v Café In OC Forum a zakoupit je můžete vždy v době od 9 do 21 hodin.