Velká sláva se chystá v sobotu v Trmicích, kde místní MSK oslaví sto let od vzniku klubu. „Celý program poběží už od 9 hodin, kdy se postupně utkají mladší žáci s Mojžířem, dále starší žáci se Svádovem a také chlapi proti Nýřanům, kam jezdíme už zhruba 20 let na soustředění,“ řekl trmický sekretář Martin Rutar.

„V 17 hodin je na programu hlavní zápas výběru MSK Trmice proti týmu Jana Bergera, v němž budou k vidění například Julius Bielik či Lumír Mistr. Samozřejmostí je doprovodný program s freestyle vystoupením, arénou pro hru jeden na jednoho, či živou kapelou,“ dodal.

Brná - Horní Jiřetín, krajský přebor 2021/2022
Lovosice utekly hrobníkovi z lopaty. Pomohlo jim Litoměřicko, odpravilo Modrou

Už 36. ročník Memoriálu Josefa Pýchy se bude hrát ve stejný den v Malečově. Účastnit se ho, kromě domácího výběru, bude také Stará garda Malečova, Ploskovice a Velké Březno. Výkop prvního duelu je v 8.30, konec akce, na kterou je vstup zdarma, je plánován na 17.30.

Obří turnaj přípravek se bude hrát také v Neštěmicích, kde se bude zápolit celý víkend. Na pátý ročník Tonaso cupu přijede 48 celků nejen z České republiky, ale i ze zahraničí. „Jedná se o jeden z největších fotbalových turnajů této věkové kategorie v Evropě, vítězství obhajuje Wroclaw, ale dorazí i týmy z Německa,“ řekl organizátor Lukáš Vobecký.