Vítězství ve šlágru kola se ale nerodilo snadno, Trmičtí zahazovali své šance a nebýt přesilovky po faulu Machka na Berana, možná by nepadla ani jediná branka zápasu. Tu vstřelil David Vávra.

Zaváhání Petrovic dokonale využily druhé Chabařovice, které na domácí půdě porazily Vaňov 3:2 a odskočily svým pronásledovatelům na pětibodový rozdíl. Na čtvrté místo se probojoval Mojžíř B, který doma udolal Tisou 3:2.

Výsledky 14. kola:

Trmice – Petrovice 1:0 (0:0). Branka: D. Vávra. Rozhodčí: Zeman. ŽK: 3:2. ČK: 0:1 (Machek). Diváci: 60. Domácí v utkání zahodili řadu šancí a o své výhře rozhodli až ve druhé půli. Po brutálním faulu Machka, který byl oceněn červenou kartou, si Beran nezahraje do konce sezony.

Mojžíř B – Tisá 3:2 (3:1). Branky: Tichovský, Učeň, Vondráček – M. Povejšil, Zub. Rozhodčí: Prekop. ŽK: 1:1. Diváci: 120. První poločas byl v režii Mojžíře, který se dostal do dvoubrankového vedení. Od 60. minuty měla ale Tisá navrch a domácí výhru ubránili s vypětím všech sil.

Valtířov – Velké Chvojno 1:0 (0:0). Branka: vlastní. Rozhodčí: Druga. ŽK: 4:4. ČK: 0:1. Diváci: 70. Domácí byli od začátku trochu lepší a po vyloučení jednoho z protihráčů měli trvalou převahu. Rozhodnutí přišlo pět minut před koncem, kdy si hosté vstřelili po standardce vlastní gól.

Malé Březno – Skorotice 7:0 (5:0). Branky: Fr. Krok 3, Pekař ml. 2, Polínek, Kvapil. Rozhodčí: Prokůpek. ŽK: 2:4. ČK: 0:1 (Mlnařík). Diváci: 40. V úvodní čtvrthodině zápasu byli lepší hosté, pak se ale domácí dostali do vedení a od té doby měli po zbytek utkání jasnou převahu.

Chabařovice – Vaňov 3:2 (2:1). Branky: Hladík, Kytka, Korunka – Caninec, Gerlický. Rozhodčí: Košťál. ŽK: 0:1. Diváci: 40. V 8. minutě se hosté překvapivě dostali do vedení, pak se ale domácí zlepšili a ještě do přestávky skóre otočili. Vaňov po pauze vyrovnal, ale dvě minuty před koncem strhly Chabařovice vítězství na svou stranu.

Sebuzín – Povrly 3:0 (2:0). Branky: Z. Kubát, Focke, Purkard. Rozhodčí: Sýs. ŽK: 1:4. ČK: 0:1. Diváci: 100. V Sebuzíně se před výbornou návštěvou hrál oboustranně pěkný fotbal, domácí ale byli efektivnější v koncovce a zaslouženě zvítězili.

Chlumec B – Malečov 2:1 po PK (1:1). Branky: Jakubec, rozh. PK Petr Škvor – Sluka. Rozhodčí: Vaverka. ŽK: 2:0. Diváci: 50. Vyrovnané utkání, které se hrálo za vytrvalého deště a na těžkém terénu. Remíza byla spravedlivá.