Začátek měli ve svých rukou chlumečtí hráči, kteří byli silnější na míči. „První poločas byl z naší strany celkem povedený, dařila se nám kombinace, ale pro branku soupeře jsme byli málo nebezpeční, až po půl hodině hry vzal na půlce hřiště balón Lukáš Mach, navedl si ho až na střelu a skóroval," načal zápasové hodnocení trenér Chlumce Petr Škvor.

Po čtvrthodinové přestávce bylo vše zcela jinak. Domácí ožili a tlačili se do zakončení. „Soupeře jsme přehrávali, měli jsme tlak, ze kterého jsme vytěžili vyrovnávací gól. Hrálo se nahoru –  dolů, měli jsme i další šance, ale po menším faulu byl po druhé žluté vyloučen Pulko," přidal pohled domácích brankář a vedoucí mužstva Pavel Forman.

Že budou mít domácí na rozhodčí pořádnou pifku, to přišlo až po sedmdesáti minutách hry. „Rozhodčí excelovali, když pustili pětimetrové postavení mimo hru, Kasprij neudržel nervy na uzdě a dostal červenou kartu. I v devíti lidech jsme se dostávali do velkých šancí. Zápasu by více slušela remíza, cítíme se poškozeni ze strany rozhodčích," pokračoval v hodnocení Forman.

O tom, že si Chlumec odveze plný bodový příděl, se rozhodlo po povedeném úniku z dílny střelce Uhlíře. „Domácí  nám svou nedisciplinovaností pomohli, zápas nakonec dohráli bez dvou vyloučených hráčů. Naši vítěznou branku dal po úniku Uhlíř," potvrdil spokojený trenér Škvor.

Ravel Ústí – Chlumec 1:2 (0:1) Branky: Vyletěl – L. Mach, Uhlíř. Rozhodčí: Budský. ŽK: 1:3. ČK: 2:0 (Pulko, Kasprij). Diváci: 30.

Ravel: Pavel Forman – Vyletěl, Petr Forman, Kasprij, Kamiš – Jaslo, Petr, Pulko, Gree – Novák, Suchánek.

Chlumec: Veselý – M. Semenský, P. Semenský, L. Mach, Šulc – Škoda, Šimice, M. Škultéty, D. Škultéty –  Uhlíř, J. Mach (88. Škvor).