Svěřenci hrajícího trenéra Milana Bicana se představili na palubovce Odolena Vody a v přípravném střetnutí, které se hrálo na více setů, zvítězili přesvědčivě 4:1. „Výsledku si velmi cením. Odcestovali jsme bez nahrávače Kupilíka, který měl studijní povinnosti a na nahrávce se představil Milan Bican. Navíc jsme hráče zkoušeli na různých postech," řekl manažer ústeckého oddílu Miroslav Přikryl a pokračoval:

„Odolena Voda chtěla utkání odehrát, protože v sestavě zkoušela nové tváře z Chorvatska a Slovinska. Jsem rád, že jsme porazili soupeře, se kterým budeme v sezoně bojovat o přímou záchranu v extralize," chválil si Přikryl.

Podle jeho slov je tým v plné přípravě na nadcházející ročník nejvyšší tuzemské soutěže a ještě pomýšlí na posílení. „V září budeme vyjednávat s některými volnými hráči. Jedná se hlavně o post univerzála a smečaře," prozradil manažer týmu a na závěr dodal:

„O víkendu se představíme na 10. ročníku turnaje v Drážďanech. Toho se kromě nás zúčastní ještě sedm mužstev z první německé Bundesligy, takže by mělo jít o velmi kvalitní prověrku."

Aero Odolena Voda – SKV Ústí nad Labem 1:4.

Sestava SKV Ústí: Bican, Kořínek, Pěkný, Kindermann, Alfonso, Mach, Vodvárka, Mooz, Procházka.