Svěřenci trenéra Václava Strádala jsou po podzimní části soutěže na pěkné čtvrté příčce tabulky a na jaře mohou útočit i na vyšší příčky. I proto berou přípravu vážně.

Soustředění v Jetřichovicích

„Vše jde zatím podle plánu. Radost mi udělalo, že jsme s týmem absolvovali kondiční soustředění v Jetřichovicích. Zúčastnilo se ho šestnáct hráčů z osmnácti a kluci to opravdu odmakali," pochvaloval si trenér Libouchce.

Po návratu ze soustředění sehrál jeho tým dva přípravné zápasy, v obou ale prohrál.

„Nejprve jsme si zahráli v Krupce. Šli jsme do toho z plné zátěže a přesto jsme s divizním soupeřem drželi krok až do sedmdesáté minuty. Pak ale klukům došly síly a inkasovali jsme čtyři branky. Svůj účel to ale splnilo, kluci si proti kvalitnímu soupeři hodně zaběhali," povídal Strádal.

Naposledy se jeho svěřenci utkali na umělé trávě Městského stadionu s Trmicemi a podlehli jim 2:3.

Ještě jedna příprava

„Vedli jsme už 2:0, ale pak jsme prostřídali sestavu a dostali jsme tři góly. Samozřejmě bychom nad Trmicemi měli vyhrát, před měsícem jsme je v přáteláku porazili 7:1, ale nedělám z toho tragédii. Pořád jsme v přípravě, o výsledky nejde," uvědomuje si kouč Libouchce.

Do startu jarní části sehraje jeho tým ještě jedno přípravné utkání.

„Soupeř je zatím v jednání. Poslední dva víkendy před mistrákem ale budou mít kluci volno, aby zregenerovali," nastínil Václav Strádal další plány svého mužstva.