Fotbalisté Ústí získali po mizerném úvodu jara v posledních dvou kolech čtyři body. Nyní mohou na dobrou šňůru navázat. V pátek večer od 18 hodin budou hostit Táborsko.

„Utkání soupeře jsem viděl na videu. Chceme se na něj dobře připravit, žádný zápas nebude snadný,“ řekl pro klubový web trenér Ústí Aleš Křeček. Jeho svěřenci Táborsko dobře znají, letos se s ním potkali už dvakrát. V podzimní části prohráli 1:2, stejným poměrem padli také doma v zimní přípravě.

„Utkání ze zimy si samozřejmě dobře pamatuji. Táborsko má zkušený tým. Patří v tabulce na vyšší pozice, než na které momentálně je. Zápas ale chceme zvládnout,“ doplnil Křeček.

Ústí se stále nachází blízko sestupových vod, navíc po červené kartě z Třince mu bude chybět Daniel Richter. Naopak se vrací kapitán Peterka. „Máme nějaké šrámy, většina kádru ale bude dobře nachystaná,“ ujistil trenér Army.

Ta bude chtít potěšit své fanoušky další domácí výhrou. Zda se jí to podaří se můžete přesvědčit sami, utkání začíná dnes v 18 hodin na Městském stadionu v Ústí nad Labem. „

Vstupné stojí 50 korun, zájemci ale mohou podpořit klub koupí tzv. sponzorské vstupenky v hodnotě 100 Kč,“ představil novou možnost obchodní manažer Army František Štván.