V následném penaltovém rozstřelu byli šťastnější hostující hráči.

Hodně se toho událo ve druhém domácím vystoupení střekovských fotbalistů v krajském přeboru. „Soupeř byl důraznější a silný v brejkových situacích, věděli jsme, že nás nečeká nic lehkého," prohlásil kouč Osady Petr Čítek.

A stal se, bohužel pro střekovské barvy, dobrým prognostikem. Hostům stačilo 27 minut na to, aby dosáhli tří vstřelených gólů.

Byli na ručník

„V tu chvíli jsme byli na ručník," přiznal Čítek. Ale i domácím bylo v koncovce přáno a rychlé dva kontaktní góly jim ukázaly, jak se dostat soupeři na kobylku.

„Přidali jsme na důrazu, Lejčkův kop brankář neudržel a Řezníček míč dorazil," popisoval trenér Střekova. Jeho svěřencům narostla křídla a na světě byl obrat ze stavu 0:3 na 4:3.

„Jenže jsme začali zbytečně bránit výsledek a Hrobce srovnaly. V 82. minutě byl faulován Stakič a Lenc proměnil penaltu, pak přišel zbytečný faul a také pokutový kop na druhé straně, který určil remízový stav," doplnil Čítek.

Střekov – Hrobce 5:6 po PK (2:3) Branky: Novotný, Schmied, Řezníček, Lejček, Lenc z PK – M. Polák 3 (1 z PK), Slavíček 2. Rozhodčí: Vlašič. ŽK: 4:4. Diváci: 160.
Střekov: Dvořák – Franc, Tichý, Urbík (74. Rohlík), Šindelář – Schmied, Novotný, Řezníček, Vošahlík (70. Lenc) – Bednář (73. Stakič), Lejček.