Měli už šest pokusů, všechny ale přišly vniveč. Naposledy partička kolem trenéra Petra Němce neuspěla doma s Českými Budějovicemi, kde utrpěla výprask 0:3 a trenér se logicky zlobil.

„Mrzí mě, že si někteří hráči nedají říct a dělají pořád ty samé chyby. Nedostali jsme gól po kombinačních akcích soupeře, ale opět po našich ztrátách a zbytečných přihrávkách dozadu," láteřil po utkání kouč Severočechů.

Odčiní blamáž?

V sobotu mají jeho svěřenci ideální šanci poslední blamáž odčinit. Od 10.15 hodin hrají v Třinci, tedy na půdě až třináctého týmu soutěže, který rovněž neoplývá nikterak famózní formou. V posledních třech zápasech bral pouze dva body za remízy.

„Musíme zabrat a odvézt si z Třince všechny tři body," řekl pro klubový web Army mladý stoper Antonín Křapka.

Ústečané jsou v tabulce stále pátí, ale na nejlepší tři týmy v soutěži (které mají navíc zápas k dobru) už mají velkou ztrátu. „Nezbývá nám nic jiného, než hrát dál a nadále bojovat. Jiná cesta k úspěchu nevede a to nikde," hlásí odhodlaně kouč Petr Němec.

Problémy s koncovkou

Modro-bílí mají výrazné problémy především v koncovce, v posledních třech zápasech s Frýdkem-Místkem, v Pardubicích a s Českými Budějovicemi dokázali vstřelit jen jedinou branku!

„Každý musí začít sám u sebe. Chtělo by to dát nějaký ušmudlaný gól. Na podzim nám tam padlo skoro všechno, dávali jsme všem tři čtyři góly, ale teď nám tam nespadne nic," mrzí zastupujícího kapitána družstva Michala Zemana.

Ústečané jsou zkrátka ve výsledkové krizi a sami se z ní musí dostat. „Je na čase se nad tím zamyslet a prolomit to," říká rázně Michal Zeman.