ÚSTÍ NAD LABEM - V prvním přípravném duelu přivítal celek Lvů nováčka první hokejové ligy z Mostu.

2.8.2007

Radost a smutekFoto: DENÍK/Zdeněk Koza

Rychlé góly

Do vedení se dostali domácí již ve 3. minutě, když po přihrávce Kloze skóroval Slížek, ale již za 68 sekund našel Gergel Kašťáka a bylo srovnáno. V polovině první třetiny si v ústeckém dresu po akci Hořavy otevřel střelecký účet Čaloun a skóre prvního dějství uzavřel v přesilovce Slížek, který tečoval dělovku Jana Kudrny.

Trefy v závěru

Druhá třetina byla pokud jde o brankové koření opakem první. Když už se zdálo, že gól nepadne, dorazil Slížek v pádu pokus Jiřího Kudrny a byla to již jeho třetí trefa v utkání. A ještě před sirénou zvýšili Lvi na 5:1. Akci Čalouna zakončil přesnou střelou Mrázek.

Zítra Hradec

Ve třetí dvacetiminutovce využili domácí druhou přesilvku, když servíroval Čaloun a puk poslal do odkryté branky Liščák. Tím byl střelecký účet zápasu vyčerpán, další slibné příležitosti již zůstaly nevyužity. Po včerejším duelu s Mostem čeká na Lvy další prověrka již zítra, když od 17.30 hodin hostí dalšího prvoligového zástupce z Hradce Králové.

To bude poslední prověrka extraligového nováčka před duely pohárové soutěže, ve které se Ústí utká s celky Liberce, pražské Sparty a Pardubic.

2.8.2007 VSTUP DO DISKUSE

Epidemie žloutenky se šíří Ústím, onemocněl i úředník z Neštěmic

Muzeum města Ústí nad Labem.

Festival Sudety zve na legendu písničkářského undergroundu

Přestanov bez brankáře potupen v derby, Chuderov rozdal další tucet

Ústecko /FOTOGALERIE/ - V 8. kole 1. B třídy potupily Chabařovice v derby Přestanov, jenž neměl brankáře. Chuderovští nadělili doma dalšímu soupeři dvanáctku, Chlumec udolal poslední Podluží, Hostovice přestřílely Březiny. Svádov prohrál.

FOTO, VIDEO: Polévka je grunt. Pár uvařil mexickou a vyhrál soutěž

Ústí nad Labem - V klání amatérských kuchařů zvítězila v Ústí pálivá polévka.

Slovan zase jednou doma, hokejisté vyzvou Třebíč

Ústí nad Labem – V 15. kole WSM Ligy se hokejisté Ústí představí na domácím ledě. Bude to teprve pošesté v sezóně, přivítají Třebíč.

ANKETA: Zrušili byste imunitu poslanců?

Ústecký kraj - Patnáct zásadních otázek položil Deník hlavním volebním tvářím osmi stran v Ústeckém kraji. Jejich odpovědi vám mohou pomoci při rozhodování, koho budete volit. Sami si také můžete v naši anketě postupně odpovědět na všechny tyto otázky.