Rychlé góly

Do vedení se dostali domácí již ve 3. minutě, když po přihrávce Kloze skóroval Slížek, ale již za 68 sekund našel Gergel Kašťáka a bylo srovnáno. V polovině první třetiny si v ústeckém dresu po akci Hořavy otevřel střelecký účet Čaloun a skóre prvního dějství uzavřel v přesilovce Slížek, který tečoval dělovku Jana Kudrny.

Trefy v závěru

Druhá třetina byla pokud jde o brankové koření opakem první. Když už se zdálo, že gól nepadne, dorazil Slížek v pádu pokus Jiřího Kudrny a byla to již jeho třetí trefa v utkání. A ještě před sirénou zvýšili Lvi na 5:1. Akci Čalouna zakončil přesnou střelou Mrázek.

Zítra Hradec

Ve třetí dvacetiminutovce využili domácí druhou přesilvku, když servíroval Čaloun a puk poslal do odkryté branky Liščák. Tím byl střelecký účet zápasu vyčerpán, další slibné příležitosti již zůstaly nevyužity. Po včerejším duelu s Mostem čeká na Lvy další prověrka již zítra, když od 17.30 hodin hostí dalšího prvoligového zástupce z Hradce Králové.

To bude poslední prověrka extraligového nováčka před duely pohárové soutěže, ve které se Ústí utká s celky Liberce, pražské Sparty a Pardubic.