Viz klíčové momenty z poslední patnácti minut zápasu: červená karta pro neštěmicekého supertalenta Hollyho, šťastná ruka kouče Střekova Šumpíka při střídaní Vrby a vyrovnání druhého žolíka Lence na konečných 3:3.

„Pešta výborně nacentroval z levé strany a já jsem se jen koncentroval na to, abych míč dobře trefil,“ řekla letní posila ze Svádova Lukáš Lenc. Z gólu měl velkou radost. Po zápase doslova zářil.

„Super, paráda. Remízu bereme. Pro mě branka znamená strašně moc. Je to impuls do další práce.“

O poznání méně spokojen byl trenér Neštěmic Maliga. „Třem bodům jsme byli hodně blízko. Vedení 3:1 by se nemělo už pouštět. Z toho hlediska tu dělbu neberu,“ vysvětlil Jiří Maliga.

V Neštěmicích hodně sází na mládí. Nabízí se otázka, zda by tým se staršímí a zkušenějšími borci, taky tak prohospodařil vedení. „Možná zkušenější tým by to udržel. Nevím. Bylo vidět, že po vyloučení Hollyho nám ten jeden hráč v poli prostě chyběl.“

Pro Českého lva to byl první bod ze soupeřova hřiště. Osada má aktuálně v tabulce osm bodů a je na sedmém místě. Neštěmice jsou v jejím těsném závěsu.

„Pohled na pořadí je pro nás příjemný. Cílem je pohybovat se ve středu tabulky. Rozhodně nesmíme usnout na vavřínech,“ zatvářil se přísně trenér Střekova Pavel Šumpík.

Osada hraje v sobotu od 17 hodin v Soběchlebech. Neštěmice přivítají v neděli na svém stadionu od 17 hodin mužstvo Modré.