„A mohlo to být klidně i víc. Kladenští si vytvořili spoustu šancí a naši hráči předváděli naivní výkon v obranné činnosti. Brankář Fiala ještě několik gólů chytil. Nevím proč, ale všechny formace hrály katastrofálně směrem dozadu,“ přiznal trenér Ústeckých Lvů Miloslav Hořava.

Toho před startem sezony trápí nevyrovnané výkony svých svěřenců. „Jednou zahrajeme slušně a podruhé špatně. Pořád si lámeme hlavy nad tím, čím to je. Jediné co teď můžeme dělat je trénovat a pracovat na tom, aby se to zlepšilo. Naše výkony jsou nevyrovnané a to se musí změnit,“ má jasno Hořava.

Trenérovi severočeského týmu přesto v minulých dnech jedna zpráva udělala radost. Nejproduktivnější hráč loňské sezony Rastislav Špirko se konečně zapojil do přípravy prvoligového týmu. „Z toho máme velkou radost. Pro naše mužstvo je důležité, že jsme vyhráli tu arbitráž a že se nám podařilo udržet tak kvalitního hráče jakým Špirko je. Určitě bude pro tým přínosem,“ říká Hořava.

S kým bude Špirko hrát ale jasné není. „Nechceme, aby byly formace nějak stanovené. V případě zranění by nám to pak narušilo plány,“ říká.