V první třetině sice už v 7. minutě překonal Pazourek domácího gólmana Valenta, rozhodčí však pro posunutí branky gól neuznal. V přesilovce pálil tvrdě Bolf, ale Valent byl opět na místě a největší šanci nevyužili Lvi v čase 19.14, kdy dostali výhodu trestného střílení, které však Čaloun neproměnil.

Využitá přesilovka

Do vedení se dostali Panteři ve 24. minutě v době, kdy hostující tým hrál ve dvojnásobném oslabení, když na trestnou usedl nejprve Tůma a o chvíli později Janků. Na střelu Zelisky si sice Orct sáhl, ale puku v cestě do sítě zabránit nedokázal. Vyrovnání měl o dvě minuty později na hokejce Pazourek, vylámal si však zuby na Valentovi. Na druhé straně pak ještě ve 37. min. po chybě obrany nastřelil Piecha při pokusu o blafák tyč.

Snaha hostí byla v poslední třetině odměněna trefou Pazourka a když v následném prodloužení už gól nepadl, rozhodly o vítězi samostatné nájezdy.

V nich začínal celek Havířova. Proměnil Zeliska, následně vyrovnal Špirko. Neúspěšní byli Vála a Hanzl a potom Orcta překonal Kolarz. Když neuspěl Pazourek, připsali si plusový bod na konto domácí hokejisté.

Havířov – Ústí 2:1 po sam. Náj.
Branky: 24. Zeliska.
Rozhodující nájezd Kolarz. – 56. Pazourek.
Rozhodčí: Trombík – Poruba, Vengřín. Vyloučení: 2:7.
Využití: 1:0.
Třetiny: 0:0, 1:0, 0:0 – 0:0.

Havířov: Valent - Kolarz, Štefanka, Lojek, Evan, Novák, Huhto, Hegegy, Lašek - Seman, Vala, Velecký, Brynecký, Piecha, Sikora, Zeliska, Přeučil, Hampl, Klimša, Najdek, Říčka.
Ústí: Orct - Bolf, Tůma, Němeček, Pojkar, Klobouček, Zeman, Novotný - Čaloun, Havlíček, Sklenička, Šagát, Špirko, Šaffer, Janků, Pazourek, Dragoun, Heřman, Hanzl, Prorok, Kloz.