Hned v první třetině obě mužstva předvedla vyrovnaný výkon. Ani na jedné straně však za celých dvacet minut branka nepadla.

První gól mohli vidět diváci až ve druhé třetině. Zasloužil se o něj agilní Alinč, který se trefil ještě jednou ve třetí třetině a zajistil tak svému týmu vítězství. Za znojemské Orli na 1:2 snížil Morava.

Podle slov trenéra Ústí jeho tým předvedl velmi nedisciplinovanou hru. „Utkání bylo velmi vyrovnané. Bohužel si myslím, že to hodně ovlivnilo to, že jsme téměř polovinu zápasu odehráli ve čtyřech nebo třech hráčích. Byli jsme nedisciplinovaní,“ zhodnotil hru první muž ústecké lavičky Petr Rosol.

Na druhé straně trenér Orlů svůj tým pochválil. „Tahali jsme, jak jsme mohli, hlavní chyba byla, že jsme neproměňovali přesilovky. S tím se musí něco udělat. Jinak ale bych za ten výkon, který naši hráči předvedli, chtěl smeknout. Myslím si, že divák se měl na co dívat. Mělo to náboj,“ uvedl hlavní trenér znojemských Orlů Jan Neliba.

Orli Znojmo - HC Slovan Ústečtí Lvi 1:2 (0:0, 0:1, 1:1)

Branky a nahrávky: 56. Morava (Plášek, Hořava) - 34. Alinč, 42. Alinč (Mrázek). Rozhodčí: Jílek - M. Svoboda, Zavřel. Vyloučení: 7:15. Bez využití. V oslabení: 0:1. Diváci: 1776.

Znojmo: Horčička - Hořava, Morava, Štach, Protivný, Štrach, Kolafa - Svoboda, Haman, Plášek, Havlík, Hradecký, Staněk, Sojčík, Barták, Vyletelka, Beroun.

Ústečtí Lvi: Fiala - Němeček, Pojkar, Klobouček, Zeman, O. Kříž, Vobořil, Gýna - Sklenička, Dragoun, Mikulík, Šaffer, Mrázek, Alinč, Pazourek, Hovorka, Pajič, Kloz, M. Pšurný, P. Kříž, R. Pšurný.