Ústí n. L. – Fanoušci Ústeckých Lvů mají další důvod ke spokojenosti. Jejich tým, který letos vyhrál první ligu a probojoval se až do baráže o extraligu, kde podlehl Mladé Boleslavi 3:4 na zápasy, podepsal nové smlouvy se čtveřicí svých opor.

I v příštím ročníku budou dres ústeckého Slovanu oblékat kapitán týmu Jan Klobouček, zkušený forvard Jan Alinč, talentovaný mladík Jan Kloz a obránce Kamil Černý. Informaci přinesly oficiální klubové stránky. „Podepsali jsme další hráče, kteří v minulé sezoně výrazně přispěli k vítězství v první lize. Na jejich výkony budeme spoléhat i v následujícím ročníku,“ prozradil tiskový mluvčí Lvů Přemysl Zeman.

Vedení ústeckého klubu již před časem avizovalo, že chce udržet devadesát procent stávajícího kádru. Po přestupu střelce Jaroslava Roubíka, který v Ústí v uplynulé sezoně jen hostoval z Hradce Králové a podpisu nové smlouvy s Lukášem Handlovským tak Severočeši splnili další cíl.

A odchody? Ústí dál nepočítá s forvardem Markem Hovorkou a zpátky do Třince se z hostování vrátil útočník Petr Kanko. Lvi navíc nemohou počítat s Pavlem Janků, který se po dvaceti sezonách rozhodl ukončit kariéru.