V sedmé minutě našel Alinč Kováře a po jeho střele byl stav 1:0. První třetina však skončila smírem, když po Zbořilově blafáku byl stav 1:1. Stejným poměrem skončilo i druhé dějství. Domácí nejprve využili přesilovku, když byl vyloučen Řípa a Hořava prostřelil vše, co mu stálo v cestě. O chvíli později však ale bylo opět srovnáno. Haluza si pohrál s domácí obranou a následně byl bez šance uspět i brankář Falter. Hosté byli po vyrovnání lepším týmem, ale přišla vyloučení dvou hráčů a domácí měli 69 sekund výhodu přesilovky 5:3, ale hosté odolali.

Vstup do třetí třetiny vyšel domácím. Ve 42. minutě Alinč po dvou asistencích zamíři přesně a dostal Lvy celku do vedení. Ovšem pak putoval na trestnou lavici Hořava a když mu skončil trest, srovnal na 3:3 Ministr. A v 56. minutě se poprvé v utkání ujali vedení hosté, když se podruhé v utkání trefil Zbořil. Pak měli Lvi velkou šanci srovnat, když hráli témět dvě minuty pro třem hráčům hostí. Kohouti však odolali a nakonec pečetil výhru pátou trefou v době, kdy byl Falter na střídačce.

Ústí - Olomouc 3:5 (1:1, 1:1,1:3).

Branky a přihrávky: 7. Kovář (Alinč, Handlovský), 25. Hořava (Handlovský, Alinč), 42. Alinč - 11. Zbořil (Herman), 28. Haluza (Marosz), 49. Ministr (Mikel). 56. Zbořil (Marosz, Řípa), 60. Haluza (Řípa).
Rozhodčí: Pavlovič - Flegl, Zíka. Vyloučení: 6:8. Využit: 1:0. Diváci: 2322.
Ústečtí Lvi: Falter - Klobouček, Zeman, Gureň, Hořava, Husák, Voráček, Suchý, Holomek - Laš, Roubík, Ludvík - Kovář, Alinč, Handlovský - Třetina, Čermák, Daniel Boháč - Rod. Trenéři: Petr Rosol, Milan Skrbek.