„Přiznám se, že jsem prohru Chomutova v Berouně nečekal, ale vidíme, že nás nečeká lehký soupeř,“ tvrdí před sobotním střetnutím s Berounem od 17.30 hodin, ústecký kouč Petr Rosol.

S přemožitelem Chomutova se celek Lvů utkal již třikrát a zatím je v souboji šelem bilance příznivější pro Berounské medvědy.
Lvi totiž na berounském ledě podlehli 2:3 a 4:5 po samostatných nájezdech, v jediném domácím střetnutí však soupeře deklasovali a poslali ho domů s porážkou 1:9.

„Na tréninku jsme si říkali, že nás Beroun už dvakrát porazil a že mu tudíž máme co vracet,“ burcoval své svěřence Petr Rosol.

Když se ústecký kouč podívá pět kol před koncem základní části soutěže na tabulku věří, že teď už první příčka jeho svěřencům neměla uniknout.
„Kdy vedeme pět kol před koncem o deset bodů, tak už tomu věřím i já,“ tvrdí ústecký kouč, který má radost, že se mu před zahájením play off vyprazdňovat marodka.

„Když neberu absenci gólmana Francouze, tak budeme kompletní, což je v závěru sezony pozitivní,“ říká Petr Rosol a dodává:
„Proti Berounu se do branky postaví Orct.“

Po Berounu čeká na Lvy cesta do Jihlavy, dvě derby, doma s Kadaní a v Litoměřicích a 22. 2. doma v posledním kole základní části čeká Třebíč a pak již přijde play off.