Hosté se sice v první třetině dostali do vedení, Slovan ale dokázal v prostřední části skóre otočit. Nejprve se prosadil Ondřej Bláha, poté Aleš Furch. Na obou brankách se asistencí podílel Anatolij Protasenja. V posledním dějství se však opět prosadilo Vrchlabí, a tak se šlo do prodloužení. V něm branka nepadla a rozhodnout musely nájezdy. Ve třetí sérii otevřel skóre hostující Hozák, Protasenja se Severou ale nakonec obrátili skóre ve prospěch Ústí, a protože Schwarz už další gól nedostal, slavili domácí.

Hokej, příprava 2020:
Slovan Ústí nad Labem - HC Vrchlabí 3:2 sn (0:1, 2:0, 0:1, -0:0, 2:1sn)
Branky a nahrávky: 27. Bláha O. (Protasenja, Furch), 35. Furch (Protasenja, Mareš), rozh. náj. Severa – 6. Hozák, 44. Nouza (Chalupa, Oliva)
HC Slovan Ústí nad Labem: Schwarz (Hamalčík) – Drtina, Havránek, Brož, Vala, Pika, Zich, Mareš – Severa, Matějček, Trávníček, Grim, Houška, Tůma M., Furch, Protasenja, Bláha O., Eret, Čermák, Tůma J.
HC Stadion Vrchlabí: Štěpánek (Soukup) – Linhart, Oliva, Faltys, Voženílek, Kájínek, Niko, Blažej, Chalupa, Chrtek, Nouza, Machač, Pochobradský, Matýs, Hozák, Kratochvíl, Mrňa, Šlaicher