V Ústeckém kraji získaly nejvíce hlasů Teplice, druhé bylo Ústí, třetí skončila Roudnice. „Máme z výhry ohromnou radost. Rádi bychom poděkovali za hlasy všem, kteří pro nás hlasovali. Moc si hlasů vážíme. Zároveň gratulujeme druhému Slovanu Ústí a třetí Roudnici, rádi se s těmito týmy utkáváme na ledové ploše," raduje se šéf HC Teplice Huskies Martin Cimrman. 

Drink Prime
Nápoje Prime pijí děti během tréninků i zápasů. Lékařka radí, aby se jim vyhnuly

„Kaufland je hrdým partnerem ženské, mužské i paralympijské reprezentace a také hokejové extraligy. Žádný z těchto vrcholů českého hokeje by ale nemohl existovat bez malých regionálních klubů, které na samém začátku v malých hokejistech vzbudí vášeň pro tento úžasný sport a rozvíjejí jejich talent. Proto se dlouhodobě zaměřujeme také na práci s mládeží a podporu českého hokejového prostředí. V něm se však řada lokálních klubů nyní potýká s nedostatkem financí, a tak jsme se rozhodli je pro tuto sezonu navíc podpořit prostřednictvím kampaně Puky pomáhají,“ říká jednatelka společnosti Kaufland Klára Beňačková.

Předseda a trenér Teplic Martin Cimrman
Trenér Teplic Cimrman není ležící, spící. "Práce kolem chodu klubu mám hodně"

Ceny nakonec získají všichni účastníci soutěže. Vítězný klub v každém z 27 soutěžních regionů obdrží nové dresy, roční příspěvek na mzdu trenéra mládeže ve výši 120 000 tisíc korun a kvalifikační vstupenku na jeden z republikových dvoudenních turnajů s hrazeným ubytováním včetně přednášek pro děti, rodiče a trenéry. Kluby na druhých místech získají poukaz na hokejové vybavení pro mládežnické kategorie v hodnotě 50 000 korun. Třetí kluby v pořadí pak dostanou poukázky na nákup výživy v obchodech Kaufland v hodnotě 25 000 korun.

Kaufland společně se Škoda auto připravily odměny i pro zbylé kluby, které se neumístily na předních třech místech. Každý z klubů, který není mezi vítěznými získá dar v hodnotě 10 000 korun.