Hokejbalisté Elby dobyli Kladno a ve čtvrtfinále vedou

Kladno – Senzace! Ústečtí hokejbalisté se postavili všem prognózám a na půdě obhájce extraligového prvenství z Kladna senzačně zvítězili 3:0. Ve čtvrtfinálové sérii se tak ujali vedení a v neděli od 10 hodin budou na Kladně usilovat o druhé vítězství.

7.4.2012

Ilustrační foto.Foto: DENÍK/Jan Vraný

První třetina zápasu, který byl reprízou loňského finále, byla z obou stran opatrná. Oba celky se soustředily především na obranu a diváci branku neviděli. Dočkali se až po přestávce, radost z ní však neměli. Ve 21. Minutě dorazil zkušený forvard Štěpánek střelu Kváše za záda gólmana Jirotky a hosté se ujali vedení.

To ještě navýšili o tři minuty později, kdy se ve skrumáži před kladenskou brankou nejrychleji zorientoval Prášek a dorazil míček do branky – 0:2.

Ve třetí části se domácí hnali za snížením, šance však nevyužili a na druhé straně zazvonila po ráně hostujícího Kváše tyčka. Ústečané se ale přesto dočkali třetí branky, když nejprve v úniku neuspěl Humhal, jeho pokus však poslal na záda gólmana Soukup a uzavřel tak účet zápasu.

Alpiq Kladno – Elba DDM Ústí 0:3 (0:0, 0:2, 0:1)
Branky a nahrávky: 21. Štěpánek (Kváš, Plachý), 24. Prášek (Plachý), 43. Soukup (Humhal). Rozhodčí: Žižka, Žák. Vyloučení: 5:7. Bez využití. Stav série: 0:1.

Kladno: Jirotka - Honický, Čermák, Dědič, Nedvěd, Kouba, M. Hnízdil, Kudela - D. Hnízdil, Ogurčák, Příhoda, Šícha, Šíma, Zvonek, Nosek, Protiva, Tvarůžek, J. Šíma, Rejthar.
Elba Ústí: Banda - Kváš, Obdržálek, Růžička, Prášek, Jirava, Rezek - Hubený, Štěpánek, Plachý, Langthaler, Soukup, Humhal, Šilínek, Bím, Gottfried.

7.4.2012 VSTUP DO DISKUSE

Na závodním okruhu v Mostě se představí seriál FIA Masters Historic Formula One Championship
10

Do Mostu se vrátí Formule 1 zlaté éry. Po 17 letech

Oblíbený litoměřický loutkoherec Sváťa Horváth.
12

Loutkoherec Sváťa: Na dospělé mluvím jako na děti

Tři pětiny Čechů jsou nespokojeny s platem. O jeho zvýšení si ale neřeknou

Severní Čechy /INTERAKTIVNÍ INFOGRAFIKA/ - Češi jsou pracovití, jenže se neumějí prodat, a berou proto málo. Mzdy by ale letos mohly vyrůst o desetinu.

Gól těsně před koncem, Arma nestačila na Frýdek-Místek

Ústí n. L. - V rámci patnáctého kola Fortuna národní ligy nestačilo Ústí na Frýdek-Místek 0:1, rozhodl gól z 86. minuty.

Fotíte rádi? Ústecký kraj vyhlásil na zimu soutěž na téma dopravy

Severní Čechy - Ústecký kraj coby administrátor soutěže Doprava Ústeckého kraje vyhlasil v termínu od 1. 11. 2017 do 1. 3. 2018 fotosoutěž o ceny.