Rozhodnutí zápasu přišlo už v první třetině, kdy měli domácí hokejisté více ze hry. A to i díky nedisciplinovanosti hráčů Kladna, kteří se v úvodních minutách dopustili dvou faulů. Přesilovky ale hráči Slovanu nevyužili a do vedení se dostali až ve 13. minutě zásluhou Tůmy, který zblízka vyzrál na Cikánka.

V 16. minutě mohl být náskok Severočechů ještě vyšší, Tůma ale napálil jen horní tyč a vzápětí mířil do tyče i Kurka. Mrzet ho to ale nemuselo, v závěru první části se totiž v oslabení prosadil domácí kanonýr Roubík a Ústí vedlo 2:0!

Ve zbytku zápasu už si Ústečané svůj náskok hlídali a přestože hosté v 51. minutě snížili Daleckým, více už jim domácí nepovolili. Naopak, v poslední minutě zpečetil výhru Slovanu střelou do prázdné brány Roubík.

Slovan Ústí – Rytíři Kladno 3:1 (2:0, 0:0, 1:1)

Branky a nahrávky: 13. Tůma (Kuchler, Vágner), 20. Roubík, 60. Roubík (Tůma, Kuchler) – 51. Dalecký (Stach). Rozhodčí: M. Novák, Knapík – M. Fiala, M. Biedermann. Vyloučení: 5:8. Využití: 1:0. V oslabení: 1:0. Diváci: 856.

Ústí: Volke – Vl. Brož, Holomek, Macek, M. Vágner, J. Kurka, Smetana, Hucek – D. Tůma, Roubík, Kuchler – Křivohlávek, Melka, Gengel – Baránek, J. Kloz, Navarra – D. Novák. Trenér: Mach.

Kladno: Cikánek – Repe, Kolařík, D. Růžička, Kehar, Posmyk, Potenchin, Matula – Rudovský, Skuhravý, Dalecký – Miura, Stach, V. Bílek – Šilhavý, Machač, Berlev – Redlich, Lukáč, Čurda – Hrabík. Trenér: Lidický.