Mizérie nekončí. Ústečtí hokejisté prohráli v dohrávce 18. kola Chance ligy na ledě Frýdku-Místku vysoko 2:6. Za debakl může především úvodní třetina, kterou Slovan prohrál 0:5.

Popravu ústeckého celku načal jeho bývalý hráč Mikulík, jenž otevřel skóre už ve 4. minutě, za necelé dvě minuty bylo se Slovanem ještě hůře po gólu Žovince. Ústečtí nestíhali, několikrát je od třetí branky dělily milimetry, ještě do první sirény ale stejně nakonec třikrát inkasovali.

Druhá perioda sice přinesla snížení z hole Milana Davídka, Slezané ale vzápětí odpověděli. Sudí však po poradě branku neuznali, přesto Slovan šesté brance neunikl. Žlutomodrým se povedlo díky Lukáši Volfovi alespoň snížit na konečných 2:6, blamáž už ale Slovan neodvrátil. Ústí tak nyní ztrácí z posledního místa na nejbližší konkurenty už pět bodů, už zítra navíc nastoupí k dalšímu utkání na horkém ledě vsetínských Valachů.