„Hraje se šedesát minut, my jsme hráli to, co jsme si řekli, pouze dvě třetiny, a to je málo,“ pokrčil rameny trenér Slovanu Tomáš Mareš. „Po první obdržené brance jsme se opět sesypali a dopadlo to tak, jak to dopadlo,“ zmínil bolest Slovanu, která provází žlutomodré velkou část sezóny.

Ústí tak nenavázalo na domácí výhru s Kadaní, šanci na reparát bude mít už v sobotu na domácím ledě, kdy vyzve Jihlavu. Start zápasu proti devátému celku tabulky je v 16 hodin.

Hokej, Chance liga, 42. kolo:
Sokolov – Slovan Ústí 4:1 (0:0, 0:1, 4:0)
Branky a nahrávky: 46. M. Zadražil (Švec, Přindiš), 47. Vrána (Urban, Stříbrný), 56. Osmík (Kverka, Stříbrný), 57. Švec (M. Zadražil, Vodička) – 32. O. Bláha (Kružík, Pšenička).
Rozhodčí: Kostourek, Grech. – Šimán, Tvrdík. Vyloučení: 3:5. Využití: 2:0. V oslabení: 0:0. Diváci: 574. Střely na branku: 46:26.
Ústí: Stahl – Müller, Smetana (C), Vl. Brož (A), Mareš, Steinocher, Hes – Kružík (A), Pšenička, O. Bláha – J. Havel, Vildumetz, Filip – Jelínek, Kordule, Krliš – Grim.