Kromě rozloučení s fanoušky už v utkání o nic nešlo, oba celky si s předstihem zajistily účast i v příštím ročníku soutěže a podle toho také vypadaly sestavy obou rivalů. V ústecké sestavě dostali příležitost hráči širšího kádru a Kadaň do Ústí přijela jen se třemi útoky a čtyřmi beky.

Možná i proto se na první gól ve Zlatopramen Aréně nečekalo dlouho, už po jedenácti minutách hry propálil obránce Holomek vše, co mu stálo v cestě a poslal Slovan do vedení. Krátce před odchodem do kabin navíc Lvi svůj náskok ještě navýšili, když se z levého kruhu prosadil Pořický.

Pohodový hokej bez faulů a zákeřností pokračoval i ve druhém dějství, první vyloučení bylo k vidění až v polovině zápasu. Ještě předtím ale ve 26. minutě našel Tůma spoluhráče Roda a ten rozvlnil síť potřetí. V polovině druhé části došlo v brankovišti Kadaně ke změně, když Kaššáka nahradil Strmeň. I on ale brzy lovil puk za svými zády, ve 36. minutě si Holomek udělal z protihráčů kuželky a zblízka vstřelil svůj druhý gól.

Ve třetí třetině už se utkání jen dohrávalo a dalších branek už se diváci nedočkali. Přesto po závěrečném hvizdu odměnili hráče za celosezónní snažení potleskem.

Ústečtí Lvi – SK Kadaň 4:0 (2:0, 2:0, 0:0)

Branky a nahrávky: 11. Holomek (Rod, Tůma), 20. Pořický (Meidl), 26. Rod (Roubík, Tůma), 36. Holomek. Rozhodčí: Škrobák – Černý, Špůr. Vyloučení: 2:1. Bez využití. Diváci: 532.

Ústečtí Lvi: Petrásek – Procházka, Holomek, Smetana, K. Černý, Zdvořáček, Vl. Brož – Rod, Roubík, D. Tůma – Vávra, M. Hanzl, Meidl – Pořický, Přeučil, Kuchynka – Bačák, Videlka, Dostálek. Trenér: Skrbek.

Kadaň: Kaššák (30. Strmeň) – Opalek, Szakal, Dobrovolný, Kopáč – K. Ton, Kůs, Chlouba – J. Novák, Charousek, L. Novák – Mazanec, Hanták, Mainer. Trenér: Buchal.