Jaké bylo poslední utkání v letošní prvoligové sezoně?
Bylo to utkání bez nervů. Na své si měli přijít hlavně fanoušci, pro ně jsme chtěli vyhrát. Snad se jim to líbilo. Soupeř měl na začátku gólovky, naštěstí jsme to ale ustáli a po našich brankách jsme předvedli pár hezkých akcí na jeden dotek.

Letošním cílem týmu bylo dostat se do vyřazovací části. To se nepovedlo, byl na tým vyvíjen větší tlak než obvykle?
Nebyl takový, snad jen před koncem základní části. Chtěli jsme play off, to se nám ale nepovedlo. V dalším průběhu sezony šlo o to zachránit hokej v Ústí nad Labem.

Když jste nakousl fanoušky, jak se díváte na jejich úbytek ve Zlatopramen Aréně?
Ti skalní na nás chodili, za což jsme moc rádi. Jinak je to asi jako ve všech sportech. Když se týmu daří a vyhrává, tak chodí plný stadion. Když je sezona průměrná, tak je těžké lidi dostat na sport. Chceme bojovat a nalákat fanoušky, ale to chce doma častěji vyhrávat.

V sezoně se klub potýkal s finančními problémy, jak jste celou situaci vnímal?
Je to těžké a nepříjemné, ale co jsme se bavili s klukama z jiných klubů, tak nikde to není růžové. My s tím nic neuděláme, jsme profesionálové a jsme placeni za to, že hrajeme hokej.

Opět jste byl nejproduktivnějším hráčem svého týmu. Jste v tomto ohledu spokojený?
Je to malá náplast na to, že jsme se nedostali do vyřazovací části. Ale pořád je co zlepšovat, mohl jsem mít více nahrávek a gólů.

Jakou jste měl pozici v týmu?
Snažil jsem se to burcovat a když bylo potřeba, tak třeba i poradit. Přeci jen už mám něco odehráno.

Budete sledovat letošní baráž o extraligu?
Ano, zajímá mě to, sám jsem si to zahrál. Bude to napínavé, extraligové týmy nemají takovou formu, aspoň jeden tým z první ligy by mohl postoupit. Byl by to dobrý signál pro kluby z první ligy, že není nemožné se dostat výš.