Volby do sněmovny začínají za

Nahrávám odpočet ...

Série pokračuje! Slovan otočil duel s Frýdkem

Ústí n. L. – Ještě stále nemají dost! Hokejisté ústeckého Slovanu pokračují ve WSM Lize ve vítězném tažení. Na domácím ledě si po tuhém boji poradili s neoblíbeným sokem z Frýdku-Místku a zvítězili 4:3 v prodloužení.

18.1.2017

Ilustrační foto.Foto: Deník/Karel Pech

Po dvou třetinách přitom prohrávali a nevypadalo to s nimi dobře, gól na 3:3 navíc dostali pouhých patnáct vteřin před koncem!

Ani to ale Severočechy nezlomilo. V prodloužení jim vystřelil výhru Antonín Melka, dvougólový hrdina večera. Už jeho zásah v čase 54:36 považovala tisícovka diváků za vítězný. Hosté si ale vzali oddechový čas, odvolali gólmana a patnáct vteřin před koncem se jim podařilo srovnat a poslat tak duel do prodloužení.

ZAČÁTEK MĚLI DOBRÝ

V první části to přitom na drama nevypadalo, ústečtí hokejisté svého soupeře jasně přehrávali a v 8. minutě šli zásluhou Doležala do vedení. Slezané ale dokázali v závěru prvního dějství srovnat, a že mají silné koncovky třetin dokázali i v té druhé, kdy se ve 39. minutě dokonce ujali vedení!

Ve třetí třetině už ale začala úřadovala dvojice Melka (2+0) s Roubíkem (1+2) a dovedla Slovan ke čtvrté výhře v řadě. Pátou mohou Ústečané přidat už v sobotu, kdy je čeká domácí třaskavé derby s Litoměřicemi.

Slovan – Frýdek-Místek 4:3 pp (1:1, 0:1, 2:1 – 1:0)Branky a nahrávky: 8. Z. Doležal (Kasík, Soukup), 47. Roubík, 55. Melka (Z. Doležal, Roubík), 65. Melka (Roubík) – 20. Jašek (Chmielewski), 39. M. Jáchym (Jašek, Pechanec), 60. Chmielewski (Jašek). Rozhodčí: Grech – Čížek, Potůček. Vyloučení: 2:9. Využití: 2:0. V oslabení: 0:1. Diváci: 928.

Ústí nad Labem: Soukup – Husák, M. Vágner, Kasík, Macek, M. Zdvořáček, Přindiš – Melka, Roubík, Gengel – Z. Doležal, Vrdlovec, D. Merta – Dalecký, Komárek, Moučka – Markulinec, Navarra, Zajíc. Trenér: Mach.

Frýdek: Šimboch – Adámek, Kania, M. Roman, Štebih, Jank, M. Jáchym, Bartko, D. Stránský – Jašek, Pechanec, Chmielewski – O. Kovařčík, Cienciala, M. Kovařčík – Franek, Hladonik, Rufer – Klimša, Jaroš, Půhoný. Trenér: Juřík.