„Musíme pochválit mužstvo za super výkon a brankáře Kubu Soukupa, který dnes podal famózní výkon," řekl po zápase spokojený trenér Ústí Tomáš Mareš.

Jeho svěřenci vykročili za třetí výhrou v řadě už v první minutě, kdy je poslal do vedení Vrdlovec. Druhý gól pak žluto-modří přidali ve 14. minutě Poulíčkem a skóre pečetil ještě před polovinou zápasu Doležal. Brankář Jakub Soukup zlikvidoval všechny střely domácích a vychytal třetí čisté konto v letošní sezoně!

„Jsme šťastní, protože jsme počítali s těžkým zápasem. Když jsme viděli sestavu Kadaně, tak to byl Chomutov a Karlovy Vary," povídal na klubovém webu kouč Tomáš Mareš a pokračoval:

„My s naší marodkou, když máme dva beky s horečkami, Jarda Roubík má angínu a Tondu Melku bolí třísla, takže ti hráči tady sice byli, ale byli zranění nebo nemocní. Pro nás to jsou cenné tři body a strašně si jich vážíme."

Další zápas sehraje Slovan ve středu, kdy doma hostí Frýdek-Místek.

Kadaň – Slovan 0:3 (0:2, 0:1, 0:0)Branky a nahrávky: 1. Vrdlovec (D. Merta, Z. Doležal), 14. Poulíček (Roubík), 28. Z. Doležal (D. Merta). Rozhodčí: Valenta – Malý, Šimán. Vyloučení: 5:5. Využití: 0:1. Diváci: 400.

Kadaň: Strmeň – R. Černý, Trefný, J. Tomeček, Baránek, L. Chalupa, Tejnor, Weinhold – Hlava, Hejcman, Kůs – Harkabus, Osmík, O. Beránek – Chrpa, Chlouba, Slavíček – Vaněk, M. Zadražil, L. Vrána. Trenér: Beck.

Ústí: Soukup – M. Vágner, Husák, Kasík, Macek, Přindiš, M. Zdvořáček – Melka, Roubík, Poulíček – Z. Doležal, Vrdlovec, D. Merta – Dalecký, Gengel, Moučka – Markulinec, Komárek, Navarra. Trenér: Mach.