V kádru Slovanu je řada hráčů, kteří v dresu soupeře působili, o motivaci tak budou mít domácí jistě postaráno!

„Bude to těžké utkání, soupeř má jeden z nejlepších týmů v soutěži. Musíme do toho jít s pokorou, výborně bránit a snad využijeme nějaké brejky," doufá trenér Severočechů Miroslav Mach.

Jeho svěřenci naposledy ve WSM lize zvítězili na ledě Benátek nad Jizerou po boji 6:4 a přerušili tak čtyřzápasovou sérii porážek. „Snad nás ta výhra s Benátkami nakopne. Musíme to ale potvrdit doma s Kladnem, což nebude vůbec jednoduché," ví Mach.

A jaký je recept na úspěch proti jednomu z favoritů celé soutěže? „Hlavní je kvalitní obrana, hrát s Kladnem nahoru – dolů, to by nás rozstříleli," varuje kormidelník Ústí.

V letošní sezoně se oba soupeři potkali už dvakrát, doma Ústí prohrálo 3:6 a venku 2:6. Přijde do třetice všeho dobrého konečně výhra?

Přineste plyšáky, pomůžete dětem!

Další zajímavou akci si připravilo vedení Slovanu Ústí. Při utkání s Kladnem proběhne na zimním stadionu akce nazvaná „Plyšákománie", kdy bude úkolem fanoušků po první vstřelené brance domácích zaplavit ledovou plochu co největším počtem plyšových hraček. Plyšáci budou věnováni Oblastní charitě v Ústí nad Labem. Neváhejte a dorazte již na začátek zápasu. „Tato akce proběhla již v minulé sezoně a měla úspěch. Opět bychom rádi zpříjemnili Vánoce dětem z Oblastní charity. Za naše mužstvo nastupuje řada kluků, kteří z Kladna pochází, o motivaci tak budou mít jistě postaráno," řekl marketingový manažer klubu Jiří Pelc.