„Jsme zklamaní. Nemá cenu zastírat, že jsme si k nim jeli pro body," kroutil po utkání hlavou asistent Slovanu Tomáš Mareš.

Domácí Trhači měli perfektní vstup do zápasu a hosté nestíhali. „Věděli jsme, že na nás vlétnou a to se i stalo. Nějakých deset minut jsme se skoro nedostali ze třetiny, pak se ale hra vyrovnala. Řekl bych, že jsme měli i více šancí, ale bohužel jsme je neproměnili," mrzelo trenéra.

Jeho tým musel třikrát v utkání dohánět ztrátu. „O to víc to mrzí, třikrát jsme to dokázali dotáhnout a pak dostaneme hloupý gól a je konec. Přitom jsme měli na to, abychom to rozhodli, je to škoda," litoval Mareš.

Zároveň však poděkoval fanouškům. „Přijelo jich za námi hodně, děkujeme jim za podporu. Teď hrajeme dvakrát doma a chceme získat šest bodů," připomněl kouč středeční duel s Frýdkem-Místkem a sobotní derby s Litoměřicemi.

Kadaň – Slovan Ústí 4:3 (1:1, 1:1, 2:1)Branky a nahrávky: 6. Hejcman (Hlava, Tejnor), 24. Chlouba (Kůs), 48. R. Havel (Chlouba), 57. Hlava (Kohout) – 13. Kloz (Loskot, Brož), 25. Navarra (Melka), 56. Merta (M. Vágner, Z. Doležal). Rozhodčí: Kopeček – Zídek, Polák. Vyloučení: 6:5. Využití: 2:2. V oslabení: 1:0. Diváci: 500.

Kadaň: T. Král – Trefný, R. Černý, R. Havel, Tejnor, Chalupa, D. Šimek, Blaha – T. Rohan, Kůs, Chlouba. Šťovíček, Hejcman, Kohout – O. Beránek, L. Vrána, Vaněk – Hlava, Wágner, Chrpa. Trenér: Beck.

Ústí: Soukup – Vl. Brož, Kasík, Husák, M. Vágner, Bernad, Přindiš, Zajíc – Loskot, Vrdlovec, J. Kloz – Z. Doležal, Poulíček, D. Merta – Gengel, Komárek, Moučka – Macek, Melka, Navarra. Trenér: Mach.