„Víme, že jsou první v tabulce, ale narozdíl od Přerova na ně celkem umíme," říká asistent trenéra Slovanu Tomáš Mareš. Důkazem jest první letošní vzájemný duel, který Severočeši vyhráli na ledě Jestřábů 4:3 v prodloužení.

V sobotu od 17 hodin přijde na řadu souboj číslo dvě a žluto-modří by rádi odčinili výsledky z předchozích dní. Tři z posledních čtyř utkání v soutěži totiž hráči Slovanu prohráli. Naposledy padli v Přerově vysoko 1:6.

„Ten zápas se nám vůbec nevyvedl. Upozorňovali jsme hráče na to, že na nás domácí po dlouhé cestě vlétnou a přesně to se stalo. Vůbec jsme s nimi nestíhali bruslit a už po první třetině bylo prakticky rozhodnuto. Na začátku druhé části jsme ještě měli dvojnásobnou přesilovku, při té jsme ale téměř neohrozili bránu a když jsme pak dostali čtvrtý gól, tak bylo po všem. Domácí nás předčili ve všech činnostech, neměli jsme nárok," uznal sportovně Mareš.

Teď je na čase zapomenout, odrazovým můstkem k lepším zítřkům mají být právě Jestřábi! „Doma musíme vyhrávat, proti Prostějovu nebereme nic jiného než vítězství. Chybí nám sice Merta, ale do sestavy se vrací Gengel a Moučka," dodal na závěr kouč.

NA HOKEJ A BASKET ZA VÝHODNĚJŠÍ CENYHokejisté Slovanu Ústí a basketbalisté ústecké Slunety spojili síly a rozhodli se nabídnout svým fanouškům zvýhodněné vstupné pro tento víkend. Všichni držitelé permanentek na BK Sluneta obdrží při jejím předložení na pokladně snížené vstupné (40 Kč) na sobotní zápas s Prostějovem, který začíná v 17 hodin.
A naopak, kdo se v neděli na basketbalu ve Sportcentru Sluneta prokáže vstupenkou ze sobotního hokeje nebo platnou celoroční permanentkou na Slovan, ten uvidí zápas Mattoni NBL Sluneta Ústí – Jindřichův Hradec (17.00) rovněž za 40 korun!